Tak si žije Zdena Studénková! LUXUS, z něhož se tají dech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Tak si žije Studenková! LUXUS, z něhož se tají dech

Zdena Studenková
Zdena Studenková (profimedia.cz)

Hodně se řeší její perfektní vzhled, na kterém si zakládá, ačkoliv jí to vzhledem k věku stojí nepochybně čím dál větší úsilí. Málokdo ovšem tuší, jak Zdena Studenková (66) bydlí. Je to velká síla!

Kdo by si myslel, že je jen fiflenkou, která maximálně chroupe salát, hodně by se mýlil. Jako správná Slovenka umí herečka nejen vařit a péct, ale zároveň si držet domácnost ve vzorném pořádku. Do jejího bydlení, kde žije s partnerem Braněm Kostkou (48), nahlédl web Blesk.cz.

Zdena Studenková (66) přiznala: Na prsa bych si nikdy nenechala sáhnout!

Video se připravuje ...

Kuchyň je základem domova a proto si na ní dala Zdena Studenková velmi záležet. Na první pohled prý upoutají nerezové spotřebiče, žulová pracovní deska i příjemný výhled z oken do zeleně. Překvapivé pak je, že je nestárnoucí herečka za plotnou ve svém živlu. Ráda svému mladšímu muži podstrojuje. Proto v jejich domě nechybí ani rotoped. „Musím na kole vyjezdit všechno, co mi Zdenka navaří. A když už nevíte, co se sebou, tak si jděte zaběhat,“ radí Braňo. Kromě mini fitka je součástí prostorného domu prý i nahrávací studio.

Studénková promluvila o žárlivosti:

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
1. 10. 2020 • 01:00

Líbí se mi, že si jde svou cestou.To bylo mpořád řečí, že má mladšího muže a jak už je s ním dlouho, zatímco některé baby, které jí zaviděy úspěch už jsou třeba po 2. rozvedený A líbí se mi, že o sebe dbá ( když jí to holt baví až tak moc proč ne)

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.