Velké změny na CNN Prima News: Ruší pořad Fialové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Velké změny na CNN Prima News: Ruší pořad Fialové!

Markéta Fialová
Markéta Fialová (archiv)

Její talkshow  Silný hlas měla být vlajkovou lodí nového zpravodajského kanálu CNN Prima News. Pořad bývalé novácké hvězdy Markéty Fialové (49) ale vedení od nové sezony stahuje z vysílání. Co teď bude s Markétou dál?

V televizi zůstává, ale jestli bude mít jiný program, nebo bude hlásit zprávy, to zatím jasné není. „Jedná se o jeden z kroků optimalizace programu na kanálu CNN Prima NEWS v kontextu zkušeností za první čtvrtletí vysílání. Markéta Fialová zůstává klíčovou osobou publicistiky a zpravodajství skupiny Prima,“ prohlásila mluvčí Primy Gabriela Semová.

Markéta Fialová o jejím vztahu k televizi:

Video se připravuje ...

Markéta uváděla Silný hlas každý všední večer od 20 hodin od samotného startu vysílání české CNN na začátku května. Během léta běžely reprízy talkshow, a Fialová tak chvíli hlásila zprávy se svým dávným parťákem z Novy Karlem Voříškem (56). Nahradila jeho kolegyni Kláru Doležalovou (46), která byla na dovolené. Markéta několik dní také o prázdninách moderovala ranní vysílání. „Další chystané změny a novinky ohledně CNN Prima NEWS představíme na konci srpna,“ dodala na dotaz k budoucnosti elitní moderátorky mluvčí Semová.

Výměna za Wolfovou
Místo talkshow Silný hlas poběží od září na CNN Prima News pořad 360° Pavlíny Wolfové (48), kterému do června patřil pozdější čas. Nyní tedy bude startovat ve 20.00.

Karel Voříšek o CNN Prima News: Zůstane mu parťačka Doležalová?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.