Hvězda SuperStar bez obalu: Drsná slova o Krajčovi a Klusovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Hvězda SuperStar bez obalu: Drsná slova o Krajčovi a Klusovi!

Krajčo a Klus prý už nejsou moderní.
Krajčo a Klus prý už nejsou moderní.  (Foto ara)

Martin Schreiner (22) skončil v soutěži SuperStar na třetím místě a srdce diváků a posluchačů si získal především za svůj výkon s písní od Petra Muka. V rozhovoru pověděl, proč by nechtěl spolupracovat s Richardem Krajčem (43) a Tomášem Klusem (34).

„Upřímně ani jeden, protože bych chtěl dělat jinou tvorbu. Chtěl bych mít styl, a vím, že to zní hodně ambiciózně, moderního pojetí tvorby, jakou třeba dělal Karel Gott nebo Jiří Korn a tihle kvalitní lidi,“ pověděl v pořadu Extra host od extra.cz Martin Schreiner. „Neříkám, že ti, co jsi jmenovala, nejsou kvalitní, ale určitě bych se chtěl stylizovat trošku moderně,“ dodal. Snad se mu jeho kariéra pořádně rozjede a přijde s kvalitní moderní hudbou.

Bronzový SuperStar Martin Schreiner: Připravil se o hlasy kvůli jedné věci!

Proč Jágrova kráska maže stopy o své minulosti? A finalista Superstar skončil ve vazběPřečtěte si
-bello-
20. 7. 2020 • 11:43

Jaký moderní styl měl Gott?Většina jeho písní byla převzatá a zbytek mu dělal Svoboda , část z muzikálů a pořád to bylo stejné.Co tím mínil autor?Asi taky neví ....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.