Vdovec po Pilarové: Tohle udělal s jejím popelem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Vdovec po Pilarové: Tohle udělal s jejím popelem

Eva Pilarová s manželem
Eva Pilarová s manželem (Aha!)

Od smrti Evy Pilarové (†80) uplynul více než měsíc a její manžel Jan Kolomazník (67) nese odchod své ženy  velice těžce. Urnu s popelem zesnulé lásky má doma a dokonce si s ní povídá. 

Když 14. března ráno v Domově svatého Karla Boromejského vydechla naposledy, držel ji v náručí.  Trávil s ní každý den, i když byla ještě v nemocnici, mohl se tedy rozloučit. Na samotu, kterou prožívá, si zatím nemůže zvyknout.  Manželé spolu prožili dlouhých sedmatřicet let.

"Teprve postupně si uvědomuju, co všechno jsme spolu prožili. O to víc mi nyní schází. Chybí mi její vtipné komentáře, kterými se uměla přenést přes nastalé problémy. Třeba teď se mi rozbila pračka, Evička by to jistě nějak shodila, zasmáli bychom se tomu," zavzpomínal Kolomazník.

Urnu své manželky si vdovec prý postavil do obýváku a dokonce si s ní povídá. "Mám ji u křesla, kde sedávám u televize a povídám si s ní. Aspoň tak jsme stále ve spojení. Než se zase sejdeme tam nahoře," svěřil se dle webu kafe.cz.

Pilarová  Kolomazníka poznala v roce 1983 jako tanečníka v Alhambře. Chodil jí obětavě venčit jejího pudlíka, a když dostala těžkou chřipku a musela ulehnout, rozšířil svou péči i na ni. „Bylo mi strašně zle, vařil mi čaj, dával obklady a obecně se staral o celou domácnost. Když jsem konečně mohla vstát z postele, zjistila jsem, že jsou v koupelně dva kartáčky. Aby to legalizoval, požádal mě o ruku,“ popsala zpěvačka.

Bez urážky Zuzany Bubílkové SPECIÁL: Jak to měla Pilarka s Gottem a Šimkem?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.