Velké plány Krampolové: S manželem bude točit nový pořad? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Velké plány Krampolové: S manželem bude točit nový pořad?

PRAHA-STARÉ MĚSTO, ÚTERÝ 14:11: Na Jiřím bylo vidět, že má ze shledání s Hankou radost.
PRAHA-STARÉ MĚSTO, ÚTERÝ 14:11: Na Jiřím bylo vidět, že má ze shledání s Hankou radost. (Foto Aha! - Michal Protivanský, ara)

Nevážila si dobrého bydla. Hanka Krampolová (58) loni v listopadu po propuštění z bohnické léčebny lehkovážně doma hulila dál, až opět krvácela z vředu na dvanácterníku. Kvůli koronaviru ale poznala, zač je toho loket. Z pokoje nesměla ani na chodbu, o návštěvách manžela Jiřího Krampola (81) si mohla nechat jen zdát. „Už budu sekat dobrotu,“ slibuje nyní.

Byla to noční můra. V malém pokoji ještě se dvěma spolunocležnicemi bez možnosti se jít projít. Jediný kontakt s přírodou otevřené okno. A koupání jen jednou týdně. Hanka Krampolová si asi hodně rozmyslí, zda si ještě někdy zapálí cigaretu, která by ji opět dostala do rukou lékařů. „Opravdu si vážím toho, že jsem zase doma,“ svěřila Hanka pokorně deníku Aha!. Jirka jí na uvítanou doma vystrojil hostinu o třech chodech, kamarád Honza upekl jahodovou bublaninu. „Jsem šťastná, objednala jsem se ke kadeřnici a na nehty. Chci se Jiříčkovi líbit,“ svěřila se Krampolová.

Problémy s chůzí
Těší se, že spolu vyzvednou fenku Žanetku, kterou zatím hlídala známá veterinářka, a budou chodit na společné procházky. I když levá noha Hanku hodně bolí a chodí jen se značnými obtížemi. „Měli mi právě v dubnu vyndávat šrouby, které mi voperovali v roce 2012. Jenže kvůli karanténě jsem přišla o termín, mrzí mě to. Teď tam musíme s Jiříčkem zavolat, co a jak,“ říká. Ráda by už pochopitelně měla pokoj. Možná má na bolestech podíl i to, že si v letos v lednu zlomila v Nemocnici Na Františku při přemisťování na postel stydkou kost a musela chodit s oporou chodítka.

Bude točit
Zato Jirka vedle ženy jen září. „Neumím být sám a teď to byly strašně dlouhé měsíce. Jsem moc rád, že mám Haničku doma. A fakt věřím, že se poučila. Tenhle pobyt byl kvůli covidu devatenáct hodně drsný,“ říká s tím, že vlastně manželku obdivuje, že to vydržela. Přísný režim jí nastavil při prvním návratu z léčebny a neosvědčilo se to, je přesvědčený, že se Hanka ze všeho poučila. Jinak herec žije prací. Přichystal nový pořad Pod zakrytým úsměvem, o nějž projevily zájem dvě televizní stanice. Jde o povídání s hosty o současné problematické době. „Haničku bude pochopitelně u natáčení, přece ji nenechám samotnou,“ plánuje Krampol.

Roky plné smutku
Prosinec 2012
Hanka spadla časně ráno ze schodů, když šla venčit pejska. Zlomila si levé koleno. Museli ji operovat v Nemocnici Na Františku.

Prosinec 2013
Téměř na den přesně po roce spadla Hanka znovu a tentokrát si zlomila rameno. Opět ji operovali.

Říjen 2016
Před natáčením pořadu Prostřeno! si Krampolova žena zašla ke kadeřnici, cestou zpět uklouzla a zlomila si pravý kotník. Tentokrát ji neoperovali s tím, že 2 měsíce nesmí na nohu v sádře došlápnout.

Únor 2019
Hanka jen kouří a nejí, ztrácí se před očima. Cítí se špatně. Skončila v péči Fakultní nemocnice na Karlově náměstí.

Červen 2019
Krampolovou léčí v Nemocnici Na Františku kvůli nechutenství. Zhubla na pouhých 47 kilogramů. Stále myslí jen na cigarety.

Červenec 2019
Hanka odjíždí do léčebny do Červeného Dvora, kde je čtyři týdny. Pořád je hodně hubená a závislá na cigaretách.

Srpen 2019
Kvůli závislosti na kouření přijímají Hanku v bohnické léčebně. Po třech měsících je konečně vidět zlepšení. Bývalá učitelka mateřské školy přibrala 14 kilo a vypadá spokojeně.

Listopad 2019
Hanku Krampolovou propustili z Bohnic. Její muž Jiří se těší, že noční můra po 10 měsících skončila.

Prosinec 2019
Sliby chyby. Hanka se sice dušovala, že s cigaretami sekne, ale nedokázala to. Praskl jí kvůli tomu vřed na dvanácterníku, krvácí do břicha. Sanitka ji opět veze do Nemocnice Na Františku.

Leden 2020
Při nešťastném přemísťování na lůžko si Hanka v nemocnici zlomila stydkou kost. Odvážejí ji zpět do bohnické léčebny. Musí stále ležet. V březnu je vyhlášena karanténa kvůli koronaviru a pacienti nemohou opouštět pokoje. Manžel Jiří nesmí na návštěvu.

Duben 2020
Na konci měsíce si Jirka konečně vyzvedává svou ženu po 4 měsících v Bohnicích.

Jiří Krampol odvezl na kost hubenou manželku z nemocnice!

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
3. 5. 2020 • 11:56

Přeju J.Krampolovi hodně štěstí v novém pořadu.J.Krampol je výborný herec a vtipný moderátor.Někteří starší jsou někdy víc fajn, než štěkny a la Slávik, Banášová atd. co se cpou do projektů, o které nestojím. T.Kostková má pořad a projevila se v něm úplně tupá , Šíp už má pořad lehce nablblý a jak jsem nesnášela J. Krause , tak si myslím, že ten jde aspoň s dobou!
Uvidíme, jak to bude s Krampolem, ale zatracovat ten pořad předem může jen blb , protože hodnotí něco, o čem neví zhola nic !

josie7
2. 5. 2020 • 09:31

Dosud se nikdy nepodařilo, že by Krampolová skutečně dodržela to, co slibovala. A dokud bude slibovat jen to, že už bude "sekat dobrotu", tak to nezvládne ani tentokrát. Člověk to musí chtít pro sebe, ne pro druhého. Jsem na "paní režisérku" zvědavý!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.