Skandál ve StarDance graduje: Eben terčem podlých útoků | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Skandál ve StarDance graduje: Eben terčem podlých útoků

Marek Eben a Tereza Kostková
Marek Eben a Tereza Kostková (Pavel Machan, Reprofoto ČT)

Desátý ročník StarDance nepřinesl žádnou moderátorskou změnu. Svých postů se opět ujala oblíbená dvojice Marek Eben (61) a Tereza Kostková (43). Podle jistých lidí však překračuje Eben svými řečmi hranice a patří do starého železa. Místo vtipů prý střílí sexistické poznámky.

Útok na nejoblíbenějšího moderátora začal tím, že filmový kritik a recenzent Kamil Fila (39) vydal na svém webu tvrzení o tom, že se Eben chová jako sexista. „Působí, jako by měl britský humor, který není lascivní a zbytečně dvojsmyslný. Ale když se člověk podívá pořádně, tak je vlastně sexistický,“ vysvětloval své stanovisko Fila v internetovém pořadu Standashow.

Jako mlsný kocour

„To znamená, že z těch žen dělá objekty na čumendu. Těch výroků už má desítky a působí tedy jako starý mlsný kocour, který by si chtěl sáhnout, ale nemůže,“ vysvětluje a doplňuje, že diváci často tápou, zda jsou Ebenovy vzletné popisy krásných dam jen hezké a milé komplimenty nebo už spíše něco víc. Podle něj je to zřejmě už moc.

Přidala se spisovatelka...

Svému kolegovi musela dát za pravdu i spisovatelka Markéta Lukášková. Ta se z některých Ebenových výroků cítila nesvá. Fila tak podle spisovatelky napsal glosu na slovo přesně. „Na tom StarDance, o kterém Kamil píše, jsem byla osobně a celou dobu mi za ty jeho řeči bylo spíš trapně. To nebejvalo,“ napsala pobouřeně.

... i vnadná herečka

Názor poté podpořila i vnadná blondýna Miluše Bittnerová (41), která zavzpomínala na poznámku Ebena, když sama v osmé řadě taneční soutěžě účinkovala. „Já jsem na narážky ohledně mého poprsí zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této kultivované akce odpustit,“ postěžovala si herečka pro Aha!. Námi oslovený Eben se ke kritice odmítl vyjádřit.Přečtěte si
lekno
25. 11. 2019 • 18:08

donypan - radíte z vlastnej životnej praxe, čo ? V hlave máte iba prasačiny. Neviete nič o skutočnej láske a nikdy vedieť nebudete..

donypan
25. 11. 2019 • 13:38

Ebenovi nezbývá nic jiného než se v přítomnoti krásných žen udělat blbýma řečma.Doma to musí být síla.

jity
25. 11. 2019 • 10:02

Eben je většinou vtipný, ale ten výsměch na jméno Otáhalové nebyl zrovna vhodný. Ona nemůže za to, jaké ji dali jméno rodiče a příjmení holt má po otci.

mord
25. 11. 2019 • 08:14

Eben umí. Jako moderátor je jednička. Podlé útoky na něj provozuje maximálně bulvár. A to je lůza která nestojí ani za odplivnuti

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.