Chudák Agátin Kryšpín: Jeho slova o Prachařovi berou za srdce…. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Chudák Agátin Kryšpín: Jeho slova o Prachařovi berou za srdce….

Když jim ještě bylo spolu hezky...
Když jim ještě bylo spolu hezky... (Foto ara)

Agáta Prachařová ještě dlouhou dobu doufala, že se k ní Jakub Prachař vrátí a jejich vztah se tak zařadí do zajetých kolejí. Bohužel pro Agátu a její děti si herec našel novou partnerku topmodelku Denisu Dvořákovou a tak se vidina znovu utvoření rodinné idylky rozplynula.

Smutek, vztek a zoufalství neprožívá po odchodu Jakuba Prachaře od rodiny jenom Agáta Prachařová, ale také její syn Kryšpín, kterého má bývalá rebelka s Mirkem Dopitou. Agáta a Jakub tvořili pár mnoho let a tak není divu, že si Kryšpín k Jakubovi vytvořil pevné pouto a považoval ho za svého otce. Proto i on jeho odchod velmi prožívá. Podle pluska.sk je podle Agáty Kryšpín zlomený a jeho nevlastní otec mu chybí. Agátě prý její syn dokonce zakázal nového partnera, protože se stále nedokázal smířit s tím, že Prachař již nebude žít v jednom domě s ním, jeho maminkou a malou sestrou Miou. Jak to tak vypadá, Agáta si z jeho slov nic nedělá a o nového partnera zájem má...

Prachařová o rozvodu: Doma mají zákaz mluvit, syn nového tátu nechcePřečtěte si
makmark
23. 12. 2019 • 01:04

Ona neposlouchá nikoho, jen tu svou čárku mezi nohama

-bello-
20. 12. 2019 • 21:35

Pokaždý, když je řeč o Hanychové si uvědomuju, že je to vlastně rodina našeho velvyslance v Izraeli a čekám, kdy už konečně AHA napíše , že " z toho mrazí "
Protože jo, mrazí !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.