Rozvádějící se Prachařová o novém vztahu: Dostala zákaz! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Rozvádějící se Prachařová o novém vztahu: Dostala zákaz!

Zatímco Jakub má novou známost, Agáta o novém vztahu nepřemýšlí.
Zatímco Jakub má novou známost, Agáta o novém vztahu nepřemýšlí. (Foto Aha!: M. Hykl, M. Pátek, D. Kundrát, P. Machan, FTV Prima)

Agáta Prachařová (34) momentálně řeší velmi složitou situaci  - rozvod s Jakubem Prachařem (36). Přestože maminka dvou dětí nikdy neměla o muže nouze, v současné době u ní nemá žádný muž šanci! A důvod? Její syn Kryšpín si to nepřeje!

 Zatímco její stále ještě manžel Jakub prožívá šťastné chvilky po boku nové známosti, ona zůstala sama s dětmi. Z prvního vztahu s Miroslavem Dopitou má modelka syna Kryšpína (6) a z manželství s Jakubem dvouletou dceru Miu.

Ve složitých situacích, jako právě rozvod, jediné, co člověk potřebuje, se od tohoto tématu držet co nejdál. Přesně tím se řídí i Agáta, která veškerý svůj čas a energii věnuje dětem a práci. O rozvodu nechce mluvit nejen s médii, ale ani s nikým z rodiny.

 "Babička říká, že ženská toho musí strašně moc vydržet. Ale poprosila jsem babičku, ať se se mnou o tom nebaví, a ona to respektuje. O tomhle se nemá s nikým mluvit," svěřila se modelka dle týdeníku Sedmička webu Blesk.cz.

A jak se zdá, slyšet nechce ani o novém vztahu.  "Můj syn by ani nikoho nového domů nepustil. To trvá a dlouho trvat bude. Není zdravý jít ze vztahu do vztahu, ten vztah se musí odžít,“ svěřila se Prachařová dle Sedmičky.

Na video s Agátou Prachařovou se můžete podívat zde:Přečtěte si
-bello-
16. 11. 2019 • 23:58

To určitě ! Kdyby se namanul blb, který by kývnul, Kryšpín by to musel skousnout.

skp705
16. 11. 2019 • 16:00

chudak pani Pracharova, na vsech fotkach ma toho "kacera", skoda, ze uz nevidime jeji normalni oblicej ale jen ten "skleb"

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.