Odhalení z nových dílů seriálu Temný Kraj: Vaculíkovi bude škodit Suchařípa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Odhalení z nových dílů seriálu Temný Kraj: Vaculíkovi bude škodit Suchařípa!

Do děje primáckého seriálu Temný Kraj zasáhnou i nové postavy.
Do děje primáckého seriálu Temný Kraj zasáhnou i nové postavy. (Foto Blesk – David Malík, FTV Prima, showpix.cz)

 Nejenže Petr Kraj v podání Lukáše Vaculíka (57) přežil náročnou operaci nádoru v hlavě a hodlá dál bránit spravedlnost a odhalovat temná zákoutí. Do děje primáckého seriálu Temný Kraj, jehož druhá řada se začne vysílat dnes večer, nyní zasáhnou i nové postavy. Abyste se v nich vyznali, připravili jsme pro vás v galerii přehled, kdo je kdo!

Coby ředitel krajské policie Rosťa Kořen bude Vaculíkovi zavářet David Suchařípa (54). Paní Kořenovou představuje Markéta Hrubešová (47), která se tak objevuje v seriálu po delší přestávce (naposledy ji mohli vidět diváci v Dámě a Králi). A jejich syna Patrika hraje dosud neokoukaný Lukáš Kunz (23). „Je to má první větší příležitost,“ přiznal mladý herec. S Vaculíkem má sice stejné křestní jméno, avšak do té doby ho prý vůbec neznal a je rád, že spolu měli několik natáčecích dnů.

Do děje primáckého seriálu Temný Kraj zasáhnou nové postavy.
Do děje primáckého seriálu Temný Kraj zasáhnou nové postavy.

TŘI TELEVIZNÍ NOVINKY

Modrava dotřetice
Neděle, 20:20 (Nova)
Na Šumavě se opět vraždí! Policie Modrava v čele s kapitánkou Janou Vinickou v podání Soni Norisové (46) bude po osm nedělních večerů řešit nové mordy. Třetí sérii zahájí večer případ tří kamarádů, z nichž jeden nevysvětlitelně zmizí.

Mádl na Severu
Pondělí, 20:00 (ČT1)
Hrdinou nového, šestidílného krimiseriálu ČT ze severních Čech je ing. Petr Svoboda čili Jiří Mádl (32). Pracuje na stavebním odboru radnice, avšak poté, co nalezne zavražděnou dívku, se dá k policii. Vysílá se od tohoto pondělka.

Jandová má show Marta
Úterý, 21:35 (Prima)
Poprvé coby moderátorka se toto úterý představí na Primě zpěvačka Marta Jandová (45). V každém dílu show s názvem Marta přivítá dva hosty, jako první dorazí herec a muzikant Ondřej Brzobohatý (36) a zpěvák Marek Ztracený (34).Další nové díly na obrazovkách
Pondělí až pátek, 18:25: Ulice (Nova)
Pondělí, 20:20: Specialisté (Nova)
Pondělí a středa, 20:15: Modrý kód (Prima)
Úterý a čtvrtek 20:15: Krejzovi (Prima)
Úterý a čtvrtek 20:20: Ordinace v růžové zahradě 2 (Nova)

 

Nejlepší přítel Lukáš Vaculíka aneb jak se hledá psí hvězda:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dana Líbova
25. 7. 2022 • 12:54

Serlal Temný kraj je úžasný! Všechny díly jsem znova projela - bezva. Jen nemůžu najít díl ve kterém je hlavní hrdna v komatu a probudí ho jeho pes Egon. Prosím poradte. Díky předem.
Dana

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.