Otřesená zprávařka Gabriela Lašková: Po porodu terčem drsného útoku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Otřesená zprávařka Gabriela Lašková: Po porodu terčem drsného útoku

Gabriela Lašková
Gabriela Lašková (David Kundrat/CZECH NEWS CENTER)

První těhotenství a následné mateřství je pro každou ženu velkou neznámou. I moderátorka televizních zpráv Gabriela Lašková (29) připouští, že na některé věci nebyla připravená. Ale že může být porod pro někoho i záminkou pro agresi, rozhodně neočekávala.

Usměvavá moderátorka pro časopis Maminka přiznala, že z porodu přitom vůbec strach neměla. Prvním šokem pak pro ni bylo šestinedělí, ale za to ještě mohly jen její hormony. „Byla jsem hrozná! Byla jsem strašně emotivní, ze všeho nešťastná a nevěděla jsem proč, brečela jsem třeba i nad tím, že mi spadla vidlička,“ přiznává Gábina Lašková.

Co jí ale otřáslo mnohem více, byly nevyžádané slovní ataky jiných matech a zjištění, kolik netolerance a negací se v nich skrývá. Zvlášť poté, co se po půl roce vrátila k moderování, si prý od nich „vyslechla“ opravdu hodně. A nepopírá, že jí to zamrzelo. „Vyslechla jsem si na svou stranu tolik urážek,“ přiznala. „Myslím, že maminky by si měly dát navzájem pokoj. Kdo jiný by si měl vzájemně fandit než mámy?“ míní moderátorka.

Přijmout to, že jsou mezi nimi i osoby více než nepřející, pak nebylo lehké. „Svého času mi z toho bylo opravdu smutno, protože do mě furt někdo šil, co je a není správně, a já jsem z toho akorát byla ve stresu,“ přiznává pro časopis Maminka Gábina Lašková s tím, že jí nakonec pomohlo uvědomění, že jen sama ví, co je pro její dítě nejlepší, že ho miluje z celého srdce a že bude dělat to, co cítí, že je pro ně oba nejlepší. Zprávařka ještě dodává, že je šťastná za svého manžela, který je jí už od začátku nenahraditelnou oporou.

Jak se moderátorka Gábina Lašková chystala na Česko-Slovenský ples se můžete podívat zde: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
blaylockap...@...
23. 2. 2019 • 21:38

Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > > www.Takeslim.Com

vigela
23. 2. 2019 • 17:20

Gabina je fajn.

aveneta
23. 2. 2019 • 17:20

Pro mne Lašková mnohem přirozenější než ty "barbíny" typu Borhyové či na Primě její klon v mladším vydání, tyto vyumělkované krásky typu "barbína" ani náhodou není nad přírodní krásu jen lehce upravenou pro TV ale ty umělé bloncky s vybělenými zuby a těžce nalíčené to néééééé

safinka59
23. 2. 2019 • 15:54

"...jenom máma ví, co je pro dítě nejlepší.."..to jsou takové kecy ! To jim jako ti novorozenci řekli ať jdou do práce a oni si nějak poradí ? Mimochodem, kdo je ta Lašková...😂😂😂

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.