Klusova manželka Tamara: Nejistota kvůli dceři! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Klusova manželka Tamara: Nejistota kvůli dceři!

Tomáš Klus s manželkou a nejmladší dcerou Jenovéfou
Tomáš Klus s manželkou a nejmladší dcerou Jenovéfou (Instagram)

Tomáš Klus (32) a jeho manželka Tamara (30) během vymýšlení jmen pro své děti se nebáli experimentovat. Své potomky pojmenovali vskutku neobvykle - Josefína, Alfréd a Jenovéfa. A právě reakce na jméno Jenovéfa byla natolik velká, že zpěvákova manželka neměla ani při příjezdu do nemocnice dané jméno.

O jménu nejmladšího dítěte se Tomáš a Tamara rozhodovali doslova do poslední chvíle. Přestože o jménu Jenovéfa byla maminka přesvědčena od začátku, do porodnice jela s tím, že jméno nemá.

„Když jsem měla Jenovéfu v bříšku a proletělo nám poprvé hlavou tohle jméno - okolí se na něj tvářilo velmi negativně. Byla to tak silná vlna, že mě chvílemi znejišťovala," svěřila se na sociální síti Klusová, která se dokonce o tomto jménu chtěla poradit se slavnou nositelkou tohoto netradičního jména.

„Tenkrát jsem měla rozepsanou zprávu pro božskou Jenovéfu Bokovou, ve které jsem se ji chtěla zeptat, zda své jméno nosí ráda a zda ji v životě nedává překážky. Nakonec jsem tu zprávu neodeslala. Chtěla jsem společně s Tomem věřit co nejvíce tomu, co a jak cítíme," vysvětlovala s tím, že dlouho nebylo jisté, jak se bude miminko vlastně jmenovat. „Jméno jsme tenkrát do kolonky v porodnici nenapsali a rozhodli se, že ji ho dáme opravdu až v momentě, kdy ji budeme držet v náruči."

„Když přišla mezi nás a my pohlédli do jejích neuvěřitelně obrovských očí, cítili jsme, že nemůže nést jiné jméno, než právě Jenovéfa," napsala Tamara na sociální síti a svého rozhodnutí rozhodně nelituje.

 Maminka roku: Sázím na osobní setkání

 

Video se připravuje ...Přečtěte si
zadnice
4. 2. 2019 • 10:53

Hloupé jméno a ještě aby nebyla po Klusovi.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.