Výstava nahých mužů v Praze: Nejen na penis si můžete i sáhnout! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Výstava nahých mužů v Praze: Nejen na penis si můžete i sáhnout!

Výstava skutečných nahých mužů rozpaluje návštěvníky obou pohlaví. Doteky jsou u většiny povoleny!
Výstava skutečných nahých mužů rozpaluje návštěvníky obou pohlaví. Doteky jsou u většiny povoleny! (Eva Fornálová)

Praha 2 o víkendu ožila poměrně netradiční výstavou Voayer. Mezi exponáty se dobrovolně zařadil i Petr (30), své tělo přijel odhalit až ze Strakonic.

Petr se tak stal jedním z 22 vystavovaných mužů. „Jednak jde o celkem zajímavou a svým způsobem prestižní událost, na výstavě žen jsem zprostředkovaně zahlédl mnoho mně známých modelek, a proto když se naskytla příležitost se zúčastnit obdobné výstavy s muži, neváhal jsem ani minutu,“ prozradil Petr, kterému je tématika BDSM, jíž je výstava Voayer ověnčena, velmi blízká.

Kromě toho si za účast na výstavě odnesl i poměrně hezký výdělek, odešel totiž s částkou, která přesahuje pět tisíc korun. Model ovšem přiznal i menší strach. „Nevím, z čeho mám větší obavy, jestli z toho, že Blesku u toho budu mít erekci, a nebo že ji mít nebudu,“ říkal  s nervozitou ještě před samotným začátkem akce.

Po prvním devadesátiminutovém výstupu, kde si Petr hověl v masce připoutaný na židli, prvotní obavy opadly a Petr přiznal, že to bylo velmi příjemné a klidně by si to i zopakoval.

 Přečtěte si
majojo
19. 11. 2018 • 10:38

Prestižní událost? Prosím vás, koho to těší, sahat někomu na penis?

janakveton
18. 11. 2018 • 16:52

To je pěkné, že dnešní doba je tak demokratická, že myslí i na úchyly!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.