Jiří Paroubek šokuje! Co provedli Petra Paroubková a Jaromír Soukup? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Jiří Paroubek šokuje! Co provedli Petra Paroubková a Jaromír Soukup?

Jiří Paroubek promluvil o neúspěchu ve volbách.
Jiří Paroubek promluvil o neúspěchu ve volbách. (Foto: Anna Vackova, E15, Marek Pátek, Michal Protivanský, Petr Topič / MAFRA / Profimedia)

Jiří Paroubek jen těžko kousá neúspěch v senátních volbách. Za ČSSD kandidoval v Ostravě, ale příliš důvěru voličů nezískal. Z devíti kandidátů skončil až na sedmé příčce. Tento neúspěch má podle něj několik důvodů. Jedním z nich je krach strany, za kterou kandidoval, další důvod je ale zajímavější.

Pravdou je, že ČSSD se v posledních letech nedaří a z výsledků voleb je jasné, že ani známá tvář Jiřího Paroubka nepomohla. Velkou měrou tomu podle expremiéra pomohla Petra Paroubková a Jaromír Soukup, ti proti němu podle jeho názoru rozjeli silnou antikampaň.

„Již v červenci se objevil první signál této antikampaně v několika desítek minut trvajícím pořadu TV Barrandov, který skandálním způsobem rozebíral, většinou na bázi lží a polopravd, mou politickou kariéru. Udělal jsem v tom okamžiku chybu, když jsem považoval tento pořad za něco, co je součástí folkloru TV Barrandov a nepodal jsem okamžitě stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. (...) Soukup čekal jen na další impuls v pokračování své kampaně,“ píše Paroubek na serveru Vaše věc.

„První impuls přišel zhruba šest týdnů před konáním voleb v TV Seznam, kde se do něj zapojilo známé skandalizační duo Kubík–Slonková, kdy v režii pečlivě připravené Kubíkem vystupovala v ‚diskusi‘ s ním moje budoucí bývalá žena Petra Paroubková. Ta mě ve lživém a zcela zkreslujícím vystoupení, které nemá v české politice u rozvádějících se manželů obdoby, obvinila z řady trestných činů. V tom potom pokračovala také v tištěném bulváru, který se pochopitelně daného tématu rád ujal,“ pokračuje expremiér.

Podle něj jeho budoucí bývalá manželka vše dopředu naplánovala. „Samozřejmě že útok, který byl proveden Petrou Paroubkovou, byl řízený a zcela plánovitý,“ uvádí Paroubek a zřejmě má na mysli informaci, že měl přijímat milionové částky nelegálního původu. Faktem je, že trestní stíhání v tomto případě policie nezahájila.

Paroubek dále tvrdí, že Petra Paroubková mu před volbami nabídla podporu, ale o žádný dobrý skutek se jednat nemělo. „Zhruba deset dní po podání kandidátky má budoucí bývalá žena vystupňovala své finanční a majetkové požadavky na nehoráznou úroveň a ještě mi vyděračsky nabídla pomoc ve volbách. Než jsem jí stačil odpovědět přes své právníky, vyrazila na zteč do TV Seznam s kyblíkem svých špinavých obvinění,“ stojí v Jiřího prohlášení.

Podle ženy se kterou se Jiří rozvádí, je ale problém docela jinde. „Jiří Paroubek naprosto podlehl paranoidním představám a jako vždy hledá viníka jinde. Víc to komentovat nebudu, nehodlám si tím kazit den,“ uvedla Petra Paroubková pro web Expres.cz.

 

 Přečtěte si
AliAlice
6. 12. 2018 • 12:43

Co mu provedli Soukup a Petra ?? No nazvali věci kolem náfuky pravým jménem....a taková škoda,penízky se asi už rozkutálely,tak rychle zpět do politiky,že ??

hadafan
13. 10. 2018 • 13:46

OBUŠKU Z PYTLE VEN!!!!Co tam blbec lezl?Jo když sám není schopen poznat ,že o něj nikdo nestojí ,tak to už mu není pomoci.Snad už jen jeden ústav.

6010
10. 10. 2018 • 11:42

Ať to Paroubek nesvádí na Petru či Soukupa.Je jako malé dítě.Ten je u nás obyčejných lidí již dávno politická mrtvola, která náhle vstala z hrobu.Jinak dopadnout ani nemohl.

cukrenka
9. 10. 2018 • 16:23

Nevím jak kvalitní byl politik, nebo jakým je člověkem, ale přjde mně, že je vždy křivda,když se do někoho tak moc šije. Politici jsou všichni uhněteni z podobného těsta, takže velký rozdíl mezi nimi nebude.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.