Karel Šíp: Kritika a ignorace! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Karel Šíp: Kritika a ignorace!

Karel Šíp
Karel Šíp (Foto Profimedia.cz, ara )

S fotbalovým nároďákem je to asi fakt špatné. Ignoruje ho i věhlasný kritik a populární kumštýř Karel Šíp (35).

Vzpomínáte? V červnu 2012 dostalo národní áčko kouče Michala Bílka na Euru od Rusů nakládačku 1:4 a Šíp mu slavně vynadal. „Bezpohlavní, impotentní fotbal. Nekvalita.“ Tyhle hlášky inteligentního baviče Karla, který má lepší nákop do meruny než leckterý reprezentant, obletěly republiku.

Čas se s časem sešel a Češi jmenovce Karla Jarolíma dostali od Ruska ještě větší nářez (1:5). Mohla to být v pondělí další nahrávka na Šípovu ostrou reakci, jenže on u toho nebyl. „Vy mi určitě voláte kvůli zápasu s Ruskem, že jo?,“ usmíval se do mobilu. „Já vím, tenkrát jsem něco řekl, ale teď jsem ten fotbal neviděl. Měl jsem natáčení, takže by ode mne bylo nezodpovědné něco říkat,“ vysvětlil Karel Šíp Aha!, proč tu apokalypsu vynechal. No, když už je reprezentační kopaná mimo program i u tak velkého fanouška, tak to něco naznačuje...

Bezpohlavní, impotentní

(slavné hlášky Karla Šípa z roku 2012)

„Byl jsem na tom stadionu, jednou jsem si zakřičel a zbytek jsem jenom proseděl a kroutil hlavou. Rusové potvrdili svojí kvalitu, my jsme naopak potvrdili svoji nekvalitu. Prostě systém, a to, jak se prezentuje náš tým, je skutečně bezpohlavní, impotentní fotbal, který hraje na to, jak dlouho se udrží míč.“

 Karel Šíp na rozloučení s Josefem Mladým (†63): Měl by srandu i z vlastního pohřbu

Video se připravuje ...Přečtěte si
janakveton
13. 9. 2018 • 15:30

Já myslela, že se zde mluví o Všechnopárty (bezpohlavní, impotentní). A ono o fotbale?!

aveneta
13. 9. 2018 • 11:25

Karel Šíp...no svého času skladatel a tzv. bavič....dnes je bohužel za zenitem a s tím se těžko tyto "celebrity" těžko smiřují viz. třeba Gott a další.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.