Plekanec po rozchodu s Vondráčkovou: Šafářová má zákaz vstupu do domu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Plekanec po rozchodu s Vondráčkovou: Šafářová má zákaz vstupu do domu!

Lucie Šafářová má za to, že ona manželství Plekance a Vondráčkové nerozbila.
Lucie Šafářová má za to, že ona manželství Plekance a Vondráčkové nerozbila. (Foto: Profimedia, Machan, Hykl, Pátek, Barbora Reichová, ČTK)

Rozvodová válka nabírá na obrátkách! Tomáš Plekanec (35) musel překousnout, že si zatím nemůže vzít Lucii Šafářovou (31) do domu, odkud vystěhoval manželku Lucii Vondráčkovou (38) a oba jejich syny – šestiletého Matyáše a tříletého Adama.

„Ano, známý mi z Kanady volal, že tam jsou spolu Tomáš a Lucie v hotelu,“ řekl Aha! dobře obeznámený zdroj. Lucie Šafářová se podle něj chystala k hokejistovi rovnou nastěhovat, ale právní zástupce to Plekancovi rozmluvil. Nebylo by to podle taktické. „Nehodí se, aby milenka hned spala tam, kde měli dříve domov Matyáš a Adam,“ dostalo se Plekancovi poučení. Takže se zatím se Šafářovou scházejí v hotelu, ale dům už se stejně zvolna připravuje na novou paní.


Děti tedy budou do ukončení soudních tahanic bydlet s matkou. Hokejista jim pronajal řadový dům, který je od původního domova jen pár set metrů. Zpěvačka s tím souhlasila. Proto dělí znepřátelené domácnosti pouhých pět minut chůze. Těžko odhadnout, co bude, až se obě Plekancovy Lucie někde potkají.

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.