Zemřela slavná kartářka celebrit: VYVĚŠTILA SMRT IVETY I MIMINKO! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Zemřela slavná kartářka celebrit: VYVĚŠTILA SMRT IVETY I MIMINKO!

Byla také hvězdou pořadu Volejte věštce na Primě.
Byla také hvězdou pořadu Volejte věštce na Primě. (Foto Aha! – TV Relax, ara)

Ve věku 69 let o víkendu nečekaně zemřela kartářka slavných osobností Jana Skálová! Podle jejího blízkého přítele Martina Franceho (54) jí zabila rakovina, se kterou v poslední době bojovala. Žena, která předpověděla smrt Ivety Bartošové (†48), přitom ještě plánovala natáčení nového televizního pořadu.

„S Janou jsme se znali roky! Já jsem věděl, že je nemocná, ale nějak se z toho vždy dostala. Přišlo to shůry a nečekaně. To člověka vždy překvapí, na to se nedá připravit,“ řekl deníku Aha! France. Ten si se Skálovou, známou také z televizního pořadu Vědmy radí na TV Relax, naposledy telefonoval před dvěma týdny. „Chtěla se potkat a rozjet nový pořad! Měla být schůzka, ale zase zalehla… Nebylo jí dobře a měla horečky. Řekl jsem jí: Až ti bude líp Jani, tak se ozvi, dáme schůzku a probereme to. Bohužel už se nikdy neuvidíme,“ dodal zpěvák a producent.


Velký boj
O smrti kartářky informovala její rodina v neděli na sociální síti. „Chtěli bychom vám s lítostí a velkým bolem v srdcích oznámit, že po velkém boji nás opustila manželka, maminka, babička, sestra a také vaše kamarádka Janka Skálová. Všechny vás prosíme, myslete na ni. Datum a čas pohřbu upřesníme,“ stojí v prohlášení rodiny.


Věštby jí vycházely
Jana Skálová se učila přepdovídat budoucnost u herečky a proslulé vědmy Heleny Růžičkové (†67). A její věštby se většinou plnily, ne nadarmo jí říkali česká Baba Vanga. Předpověděla např. pád newyorských mrakodrapů v roce 2011 nebo miminko zpěvačce Monice Absolonové (39), která má teď dvouletého syna Tobiáše. Ivetě Bartošové zase vyvěštila, že se nedožije padesátky... Zpěvačka našla smrt pod koly jedoucího vlaku dva roky před svým jubileem!

Poděkování od celebrit
Kartářka uveřejnila i řadu poděkování od celebrit, kterým věštila:
„Janinko, jsi skvělá, úžasná. Tvoje Míša Jílková,“
„Janince s díky za vše. Zora"
„Milá Janičko, moc Ti děkuji nejenom za Tvůj výklad karet, ale i za Tvé pozitivní myšlení a naději, kterou lidem dáváš. Magda Malá.“Monika Absolonová (39), zpěvačka
„Byla jsem za ní před sedmi lety a řekla mi, ať se nebojím, že dítě mít budu. A po pěti letech se mi skutečně narodil Tadeáš! Mrzí mě moc, že už není mezi námi. Upřímnou soustrast celé její rodině a všem blízkým.“

Jana Boušková (64), herečka
„Je mi to moc líto, Jana byla fajn ženská! Ta zpráva o její smrti mě překvapila.“

Michaela Jílková (50), moderátorka
„Viděli jsme se jednou, asi před dvaceti lety, ale bylo to zajímavé setkání. Je to smutné, že odešla.“

Vykládala od mládí
„Maminka se věnovala bylinkám, měla léčitelské ruce, ale to mě moc nebavilo, já měla raději obrázky. Hrála jsem si s kartami asi od 14 let, ve dvaceti jsem začala vykládat kamarádkám,“ prozradila o svých začátcích Skálová, která nejraději vykládala z mariášových karet.

Předpověděla smrt svého syna
Karty jí přinesly řadu starostí a bolesti. Když jako mladá navštívila známou pražskou kartářku, dozvěděla se, že se kvůli politice nebude moct vdát, i když už porodí dítě. Nevěřila – nikdo v rodině se politicky neangažoval! Jenže pak přišel srpen 1968 a Jana měla před svatbou. Z radnice náhle přišel dopis, že se z politických důvodů svatby dočasně ruší. Stalo se, co řekly karty – Jana porodila před svatbou… O řadu let později vykládala karty své tchyni! Vyděsila se Nechtěně předpověděla smrt svého vlastního syna. Josef jel domů z vojny a už se nevrátil, stal se obětí tragické dopravní nehody.Přečtěte si
-bello-
19. 5. 2018 • 16:27

Viděla jsem to asi 3 x a z toho 2x ji a pak jednou nějakou Boženu Blaženu nebo jak. Ta Skálová mi přišla jako hodná a pro ty volající laskavá duše, co skoro všechno o jejich rodinách uhádla.Oni tam volají, protože chtějí naději a když ji dostanou stres povolí a asi se jim pak něco podaří, např. jako Absolonové. Já na to nejsem a tak jsem odpočítávala kolik za to dají.Většinou podle přízvuku tam volaly tehdy cikánky a já pochopila, proč nevystačí se soc. přídavky

Labello
17. 5. 2018 • 20:43

Tyhle kartářky jsou z velké většiny podvodnice, které těží z naivity a důvěřivosti lidí. Vydělávají velké peníze na lidské hlouposti a neochotě převzít zodpovědnost za svůj život.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.