Exkluzivní přiznání Obermaierové (71): POKUS O SEBEVRAŽDU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Exkluzivní přiznání Obermaierové (71): POKUS O SEBEVRAŽDU!

Herečka se právě vrátila z dovolené v Tunisu.
Herečka se právě vrátila z dovolené v Tunisu. (Foto: herminapress.cz, ara)

Působí jako ženská od rány a pro ostré slovo nejde daleko. Přesto se v Jaroslavě Obermaierové (71) skrývá citlivá duše. Před lety se z nešťastné lásky pokusila o sebevraždu! Představitelka největší drbny ze seriálu Ulice Vilmy Nyklové dlouho mlčela. Deníku Aha! své tajemství prozradila až nyní...

„Na první pohled jsem se zamilovala do muže, který jako by vypadl z oka herci Stevu McQueenovi ze Sedmi statečných. Jenže zrovna chodil s Věrkou Galatíkovou a chodil za ní o šatny v Činoherním klubu, tak jsem se držela zpátky,“ vzpomíná herečka. Věra Galatíková (†69) byla Jarčina kolegyně a hlavně kamarádka. „Jednou se zmínila, že už ho nechce a neví, jak se s ním rozejít. Tak jsem se zaradovala a pomohla jí,“ vypráví Obermaierová. Jenže fešák jí dal po dvou letech kopačky! „Opustil mne a já to trochu nezvládala. Spolykala jsem prášky na spaní, chtěla jsem se zabít,“ přiznává po letech.

Za to, že je dnes naživu, vděčí také Galatíkové. „Donutila mě ty tabletky vyzvracet. Tím mi tenkrát zachránila život! Nikdy jí to nezapomenu, i když je to už pětačtyřicet let...“ dodává hvězda Ulice. Dnes žije jen se synem Jarouškem (35), ke spokojenému životu prý muže nepotřebuje.

Zanevřela na chlapy
Jaroslavě Obermaierové se nevydařilo ani manželství. Přestože byla jednou z neobletovanějších krasavic své doby, u nohou jí ležel např. Jiří Vala (†72) či Michal Pavlata (†71), provdala se za číšníka a taxikáře Richarda Čecha. Byl to prý opilec, který ji mlátil. „Týden před narozením Jarouška mi umřela maminka, tatínka jsem neměla od deseti let. A Richard mi nedal ani korunu, ještě jsem ho musela živit. Umíte si představit, jak jsem na tom byla psychicky...“ svěřuje. Po jeho smrti se zařekla, že už domů chlapa nechce.

 Jaroslava Obermaierová na 70 rozhodně nevypadá!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.