Marek Eben: Odtajněné soukromí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Marek Eben: Odtajněné soukromí!

Marek Eben své ženě Markétě byl vždy oporou
Marek Eben své ženě Markétě byl vždy oporou (herminapress.cz)

O vyjíměčnosti Marka Ebena (59) není sporu. Je oblíbený herec a moderátor. Jaký je ale v soukromí?

V roce 1982 si Marek vzal za ženu Markétu Fišerovou (57), která se proslavila v seriálech My všichni školou povinní a Třetí patro. Potkali se spolu, když oba studovali na Pražské konzervatoři.

Život si pro ně připravil nejednu těžkou zkoušku. Po svatbě Markéta otěhotněla a porodila holčičku, jenže v sedmém měsíci. Děvčátko o několik dní později zemřelo. V šestadvaceti letech Markétu postihla mozková mrtvice a zůstala v kómatu. Lékaři jí nedávali velkou šanci na přežití.

Jenže Ebenova manželka je bojovnice! Nejenže se probrala z kómatu, ale dokázala se znovu vrátit do života. I když je upoutána na invalidní vozík, nabrala síly a naučila se znovu částečně pohybovat. Důležitým faktorem jejího uzdravení je určitě víra, s manželem pravidelně jezdí na faru.  I když jim život připravil spoustu těžkých situací, zůstávají spolu. Oddaný manžel jí pomáhá a s láskou se o ni stará.

Co řekla Tereza Kostková o Marku Ebenovi se podívejte zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Irena1958
14. 2. 2019 • 03:08

Pan Eben pro svoji ženu udělal něco, co by udělalo jen málo protějšků v podobné situaci. Má za to můj hluboký obdiv, přeju mu pevné zdraví a jen to nejlepší. Je to velký člověk.

Labello
3. 4. 2018 • 10:01

Je těžké se do kůže Markéty vžít, byla mladá, krásná, měla pěknou práci, milujícího manžela a nemoc jí změnila život od základů, posadila na invalidní vozík, připravila o možnost mít děti a celou dobu pak vědět, že mám vedle sebe pěkného, zdravého chlapa a prakticky mu visím na krku...Každopádně je to obdivuhodná žena a skláním se před ní, i před jejím manželem. Je dva asi nejvíc vystihují slova z jedné pohádky - láska je silnější než smrt.

mord
3. 4. 2018 • 08:00

nikdo to po tobě ani nechce šmudlo tak se zbytečně nenervuj a mazej vytírat bellmeku

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.