Velká bolest Marka Ebena: Za úsměvem skrývá trápení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Velká bolest Marka Ebena: Za úsměvem skrývá trápení

Marek Eben
Marek Eben (Foto Aha! – D. Kundrát, P. Machan, ara)

Moderátor Marek Eben (61) sice patří mezi největší sympaťáky a přímo z něj srší optimismus, pravdou ale je, že momentálně prožívá období plné stresu, strachu a bolesti.

Už řadu let prokazuje Marek Eben, že patří mezi naprostou špičku českého showbyznysu. Za vše může především jeho slušné vystupování, inteligentní humor a naprostá profesionalita, díky které před diváky nedal a nedává znát to, že prožívá velmi složité časy. Jeho maminka Šárka Ebenová (90) byla dle informací serveru Naše hvězdy převezena na jednotku intenzivní péče a musí být napojena na umělou plicní ventilaci. Slavný moderátor za maminkou jezdí v každé volné chvíli a žije ve velkém strachu a nejistotě.

 Kostková ze StarDance o Marku Ebenovi: Nejsme kámoši!

Video se připravuje ...Přečtěte si
cukrenka
5. 2. 2019 • 14:01

Když se nejedná o tragickou smrt, ale o nemoc a vysoký věk tak každý dostává čas se smiřovat. Umíráme, jsme smrtelní, a víme od té doby, kdy nám někdy už jako malým dětem umře babička nebo dědeček. Musíme se smiřovat a díky za to, když smrt nepřijde zcela nečekaně a zbytečně.

aveneta
5. 2. 2019 • 09:09

Eben je jako moderátor takový ten střední typ, který oslovuje lidi od středního do vyššího věku. Jo, jeho mamča je již v pokročilých letech a čeká jí to co každého, onen odchod s tohoto světa, pro každého smutné, ale to je řád života pro všchny lidi bez rozdílu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.