Utrpení malé dívenky: Andílek (†4) už je v nebi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 27. května 2022

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Utrpení malé dívenky: Andílek (†4) už je v nebi!

Malá Jessica podlehla rakovině, teď už jí nic nebolí...
Malá Jessica podlehla rakovině, teď už jí nic nebolí... (Foto: ara)

Rakovina je příšerná nemoc, která je ještě strašnější, když postihne malé dítě. Boj své malé dcerky se zákeřnou nemocí zachytil fotograf Andy Whelan. Jeho malý andílek však boj s rakovinou prohrál…

Zachycovat utrpení své vlastní dcery bylo pro fotografa velmi těžké a mnoho lidí ho za snímky odsoudilo. „Nechci nikoho pohoršit anebo znechutit, tohle prostě rakovina v posledních stadiích dítěti způsobuje,“ uvedl k fotce trpící dcery Jessicy.

Díky jeho snímkům se podařilo vybrat tři miliony korun, které budou použity na pomoc pro další děti, Jessica totiž svůj boj s nemocí prohrála. „Minulou noc mi konečně dovolila vzít jí do náruče. Řekl jsem jí, že může zavřít oči a spinkat. A jak moc jí mám rád. Zdá se, že díky tomu nalezla útěchu. Osm hodin poté vydechla naposledy,“ popsal zdrcený táta poslední chvíle života své malé dcerky.

 Přečtěte si
hejpockej
23. 11. 2016 • 07:08

nevim zda by s tim holcicka souhlasila. K cemu tohle foceni bylo? Facebook a verejnost? Me by se tedy nelibilo, kdyby me nekdo v takovyhle situaci fotil. Je to divny. I to, ze rikali 4 letymu diteti surovou pravdu. Proc? K cemu? Kdo z toho mel prospech? Ta holcicka urcite ne.

hejpockej
23. 11. 2016 • 07:03

Odpocivej v pokoji, andilku. Doufam, ze se brzy narodis znovu do krasneho, zdraveho tela. Ale i tak, je to nefer. Deti by nemeli takhle trpet. Doktori ani rodice ji nemeli rikat pravdu, to bylo opravdu vzhledem k jejimu veku dost bezohledny. Tim se jenom zvetcilo jeji utrpeni, a zbytecne, 4 lety dite nedokaze pochopit. Mohla umirat v nadeji a klidu, kdyby rodice byli rozumnejsi.

-bello-
23. 11. 2016 • 01:14

není normální vyfotit si a celoživotně si připomínat tak šílený výraz utrpení vlastního dítěte.Ta fotka je tak intimní věčná a hodit ji veřejnosti mi přijde drsný vůči památce toho dítěte.Nechápu to.Ani kdyby i na charitu tak to nechápu a nesouhlasím s tím

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.