Marián Labuda bojuje o život!
Těžké chvíle nyní prožívá rodina Mariána Labudy (71). Slovenský herec ve středu zkolaboval přímo na ulici cestou od svého lékaře. V bezvědomí byl okamžitě převezen do bratislavské nemocnice, kde podle některých zdrojů bojuje o život.
Představitel řidiče Pávka z kultovní komedie Vesničko má středisková trpí těžkou cukrovkou, a navíc nadváhou. Podle Nového Času se právě kvůli nepříjemnému onemocnění netěší Labuda dobrému zdraví.
Navíc to nebyl prý jeho první kolaps. Už před dvěma lety řekl, že kvůli němu končí s herectvím. „Už se necítím na to, abych něco točil. Chci, aby si na mě diváci odnesli hezké vzpomínky,“ prohlásil po premiéře snímku Andělé všedního dne. Nakonec se ale přece jen před kameru postavil. Podle všeho by se měl objevit v pohádkách Anděl páně 2 (premiéra letos) a Zlatovláska (premiéra v roce 2017).