Šikana učitelky (†55) na pražské průmyslovce: Ředitel odvolán! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 23. května 2025

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Šikana učitelky (†55) na pražské průmyslovce: Ředitel odvolán!

Ředitel školy František Bártl byl ze své funkce odvolán.
Ředitel školy František Bártl byl ze své funkce odvolán. (Foto Aha! – Alexandr Malachovský, Facebook, ara)

Padla první hlava! Pražští radní včera odvolali ředitele pražské průmyslovky Na Třebešíně Františka Bártla.

V jím vedené škole tři studenti druhého ročníku šikanovali učitelku Ludmilu V. (†55), ta následně zkolabovala a v nemocnici zemřela. Do doby, než bude vypsán konkurz, školu povede jeden z ředitelových zástupců. „Mrzí mě, že rada rozhodla bez znalosti věci a na základě nějakých jiných indicií, které mně nejsou známy,“ řekl ředitel s tím, že bude zvažovat opravné prostředky. Rád by na škole zůstal alespoň jako učitel.

Studenti byli podmínečně vyloučeni a dostali trojku z chování. „Vyloučení, natož podmíněné je příliš slabým trestem, protože je může přijmout jiná škola. Ten kluk, co je hlavní organizátor, patří do pasťáku,“ uvedl včera prezident Miloš Zeman.



Přečtěte si
6010
25. 2. 2016 • 09:49

Do pasťáku by měli jít všichni tři,kteří se na té hnusné šikaně paní profesorky podíleli.Vedení bych vyházela celé, věděli o tom,né že ne.Vždy se řeší na školní radě,komu a za co dát trojky z chování a podmínečné vyloučení.Tak ať nedělají.A třída? Ti jsou potrestáni dost, musí se všichni stydět, že to vůbec připustili a nic proti tomu nedělali.Zemřelá paní profesorka jim zařizovala zájezd do Anglie, tak pojedou tak akorát do pr...e, hajzlové jeden jako druhý.

sssss1
25. 2. 2016 • 09:03

Pan Zeman to řekl dobře, To nabyla jen šikana,ale týrání osoby ,takže pasťák a ředitel do fronty na pracák a před trestní komisi.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry