Zlé sny Zlaty Adamovské: Kulhavý manžel ji donutil jednat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Zlé sny Zlaty Adamovské: Kulhavý manžel ji donutil jednat!

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek tvoří harmonický pár.
Zlata Adamovská a Petr Štěpánek tvoří harmonický pár. (Foto Aha! – Karel Kopáč, ara)

Je to deset měsíců, co musel herec Petr Štěpánek (66) podstoupit operaci kolene. Jenže se kýžený výsledek nedostavil, a  herec dál trpí bolestmi. Herec, který stále naplno pracuje se tak bude muset podrobit dalšímu chirurgickému zákroku a to dělá vrásky na čele jeho choti Zlatě Adamovské (56). Bojí se totiž, že se herec bude i nadále přepínat a operace tak bude zase k ničemu.

O tom, jaké má potíže, promluvil Petr Štěpánek nedávno v Blesku: "Pořád to cítíte, ale hlavně se na tu nohu nemůžete absolutně spolehnout. To znamená, že všechny přemrštěné pohyby mám stále zakázané. Operace mě čeká už v létě." Herec přičítá své zdravotní problémy zátěži, kterou musely jeho klouby snášet v mládí, kdy aktivně sportoval.


Jenže herec je známý dříč a jeho manželka Zlata Adamovská už tuší, že by i po další operaci nemuselo dojít k nápravě, pokud se Štěpánek nebude šetřit. "Slyšel jsem, že je z toho Zlata hodně špatná. Prý se bojí, aby to nedopadlo tak, že bude Petr celý zbytek života kulhat. Mělo se jí o tom i zdát," řekl nejmenovaný zdroj Šípu a dodává: "Zlata se bojí, aby nezopakoval tu samou chybu, co loni. Protože bude mít nový kloub, myslí si, že už není čas pokoušet znovu osud tím, že ho bude přepínat.

Adamovská už si prý vymyslela plán, jak Štěpánka udržet ve formě. "Tipoval bych, že možná i vymyslí nějakou pěknou dovolenou, těžko říct. Zatím mi neprozradila, co chystá. Ona má ráda překvapení, takže o tom asi nebude mluvit. Potřebuje mu do hlavy zanést pochybnosti, že činnost je nejlepší lék. Nechce, aby toho pak litoval až do konce života, takže je odhodlaná udělat v podstatě cokoli," prozradil informátor.Přečtěte si
mord
10. 6. 2015 • 00:07

Vždyť to říkám. Neoriginalni, zavistivy, negativisticky hlupák. pokud nedokážeš přijít s necim zajimavejsim už se neztrapnuj

mord
9. 6. 2015 • 14:25

Ty jsi čim dál hloupější

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.