Nevydařené manželství se Štěpánkem Rázlovou poznamenalo: "Nevěrní šmejdi" herečce vzali iluze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 9. srpna 2022

Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec

Nevydařené manželství se Štěpánkem Rázlovou poznamenalo: "Nevěrní šmejdi" herečce vzali iluze!

První velkou negativní zkušenost s muži udělala Regina Rázlová s Petrem Štěpánkem. Půl roku po svatbě už běhal za jinou...
První velkou negativní zkušenost s muži udělala Regina Rázlová s Petrem Štěpánkem. Půl roku po svatbě už běhal za jinou... (Foto: Aha! - Pavel machan, Marek Pátek, koláž Ahaonline.cz)

V souvislosti s někdejší "femme fatale" Reginou Rázlovou se většinou řeší její kontroverzní podnikání a následný pobyt ve vězení, kde jí lékaři diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Naštěstí po opuštění vězeňské cely nejtěžší příznaky ustoupily a ani bipolární porucha nezabránila herečce k návratu ke své profesi. V lásce však takové štěstí neměla. Nebýt posledního manžela, který ji pojal za choť během pobytu v kriminálu, zatrpkla by vůči mužům ještě víc, než tomu je...

Rázlová prožila celkem tři manželství. To první s Petrem Štěpánkem (66) se nevydařilo, protože již krátce po svatbě začal "brousit" za mnohem starší režisérkou Vlastou Janečkovou (†77). "Moc se mi líbil. Byl to krásný, jemný, něžný muž," zavzpomínala Regina v Blesku. "Vzali jsme se a pak už… Asi po půl roce odešel za jinou." Spekulace, že by byl dnešní manžel Zlaty Adamovské otcem syna Lukáše, herečka popírá s dodatkem, že jeho jméno nikomu neprozradí. Zřejmě stál také za starou bačkoru.


O nic lépe nedopadlo manželství s hercem a dabérem Petrem Olivou (72), který společnou dceru Adélu (36) viděl naposledy ve dvou letech. "Narazila jsem většinou na muže, na které nebylo spolehnutí. Byli i nevěrní šmejdi a já byla obvykle poslední, kdo na to přišel. O to víc jsem si vážila Jindřicha, byl to úžasný člověk, spolehlivý, zábavný, inteligentní. S ním jsem prožila krásných třináct let," řekla pro Novinky.cz před časem. Třetí manžel, architekt Jindřich Santar (†81) zemřel bohužel v roce 2013 na rakovinu, a tak nemohl napravovat reputaci mužského plémě v očích herečky dostatečně dlouho.
Názor na muže si Rázlová tvořila, i když vychovávala sama dceru se synem. "Ženám, které poctivě živí a vychovávají své děti, už nezbývá moc času na hledání těch správných mužů. Přinejmenším proto, že každá taková žena už roli onoho správného muže vykonává sama. Pak jsme celé upachtěné a děláme chyby. To je ale pořád stejný. Jen se kolem sebe rozhlédněte. Z pěti ženských to tak mají určitě tři. Řekla bych, že za moc nestojí ti muži. Trpí ztrátou odpovědnosti. Zdá se, že je opravdu lepší neztrácet čas marným hledáním," rozpovídala se babička sedmi vnoučat pro změnu v Blesku pro ženy a nezapomněla si na adresu mužů přisadit: "Oni za to ti naši broučci nemůžou, že se narodili jako jiný živočišný druh. Už jako miminka křičí víc a vydobudou si větší pozornost. Bohužel jim to většinou zůstane."Přečtěte si
hejpockej
21. 4. 2017 • 06:55

Stepanek je stejne divnej, brousit za starou, ktera mu mohla delat mamu, to je uchylka od normalu. Pak s ni stravit cely zivot a zrict se kvuli ni i moznosti mit deti... Holt neco mu ta stara musela v posteli delat co by jina normalni zenska nedelala, jinak by se nedrzel. Chapu, ze za to nemuze, uz se s tim narodil, ale je proste divnej. A jiste nebude mit jen jednu uchylku. Ovsem na stary kolena se zrejme zklidnil, takze od Zlaty uz tyhle prasarny snad chtit nebude.

20tina12
30. 4. 2015 • 08:47

To že ji nemusim neznamená, že na ni budu kydat humus jako někteří zde

bella.
17. 3. 2015 • 10:52

hladomor byl i na Sibiři a co se psalo, lidožroutství tam bylo, včetně Ukrajiny. Jejich 4 miliony jsou mi ukradený , tu pšenici vozili i sem , aspoň něco za uran Posléze Chruščev byl v zahraničním tisku ( sem se běžně nedostal) zobrazován jak za Kennedym v době studené války jezdí vyjednávat politicky a karikatura byly obrázky jak zpátky jede a z narvanýho baťohu se mu sype US pšenice .Jo a taky byl záběr, jak tam v parlamentu tříská zutou botou o řečnický pult, když se rozohnil.

20tina12
17. 3. 2015 • 00:45

Nemusím jí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.