Ivana Gottová (39): Podivně sekla s další prací! Kolegům způsobila šok a komplikace | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Ivana Gottová (39): Podivně sekla s další prací! Kolegům způsobila šok a komplikace

Gottová oznámila svůj odchod nezodpovědně jen pár dní před představením.
Gottová oznámila svůj odchod nezodpovědně jen pár dní před představením. (Foto Aha!: Karel Kopáč, Petr Novotný, FTV Prima, ara)

Nejdřív odchod z VIP zpráv a teď i z muzikálu! Ivana Gottová (39) po dvou měsících od premiéry Přízraku Londýna sekla s rolí prostitutky, ze které byl nadšený i její manžel Karel Gott (75). Učinila tak jen pár dní před zítřejším představením, ve kterém měla vystupovat.

Oznámila to jen produkci, kolegové o jejím rozhodnutí neměli ani tušení. Zradila dokonce i režiséra Lumíra Olšovského (41), který jí natolik věřil, že ji do muzikálu obsadil, aniž by měla hereckou, pěveckou či taneční průpravu. „Ještě jsem s ní ani nemluvil. Jenom oznámila, že už hrát nebude, a jsem z toho osobně v šoku,“ svěřil deníku Aha! rozčarovaný Olšovský.

„Už nemá ani žádné představení. Měla hrát teď v pátek a sobotu, ale nepřijde. Musím zjistit, kvůli čemu to je a jaké jsou vlastně důvody jejího odchodu,“ řekl Lumír. „Svědčí to o tom, že neměla s divadlem dlouhodobé zkušenosti, že nechápe, že dovádí divadlo do nepříjemné situace. My herci máme za sebou situace, kdy jsme museli hrát i s nemocí nebo v rodinných krizích, to divadlo se prostě neptá. Je to zodpovědnost celek, a to Ivana nemá,“ dodal.

Svým náhlým odchodem tak Gottova manželka zavařila nejen režisérovi, ale také všem kolegům. V Divadle Hybernia museli narychlo hledat náhradnici. „Mohu potvrdit, že paní Gottová o víkendu hrát nebude. Velmi nám tím zkomplikovala situaci v divadle. Její roli se za pět dní musela naučit kolegyně Adriana Bajtková,“ řekla deníku Aha! producentka muzikálu Přízrak Londýna Ema Krahulíková (54). Sama Ivana Gottová se do uzávěrky dnešního vydání nevyjádřila, na SMS nereagovala.

Proč končí v televizi?

Na konci dubna Gottova manželka oznámila svůj konec ve VIP zprávách, jako důvod uvedla, že se chce věnovat manželovi a dcerám Charlottě (9) a Nelly (6). Na konci června se na televizní obrazovce objeví naposledy.Přečtěte si
ararat
2. 6. 2015 • 14:23

a co umíš ty,pověz děvenko,ať se nám obohatí obzor

ararat
2. 6. 2015 • 14:20

hele blba-dóno lepší když sklapneš paty a zavřeš ústa...ty nikam nikoho neposílej na to jsi hodně malý smrad..je to to jasné a utři si slinu co ti teče po bradě a vyjadřuj se k tématu,je ti to jasné? pokud ne tak ti to napíšu třeba hebrejsky,abys tomu rozuměla

ararat
2. 6. 2015 • 14:17

no nezaznamenala jsem,že ty bys byla sebekritická, a každý z nás žije svůj životní příběh a to i ty,nikdo z nás není vševědoucí a to ani ty,neboj mám dost živ.zkušeností abych se vyjadřovala tak jak se vyjadřuji...už jsi na její adresu napsala toliko nechutností,až dost,zřejmě si tak hladíš své ego,pro své komplexy,ale IG tobě nic neudělala,abys měla nějaké právo se takto vyjadřovat a nemáš mandát někoho dehonestovat jenom proto že stádo ovcí tě táhne a ty nechceš zůstat pozadu..pokud by se ale jednalo o tvou osobu a někdo tě takhle dehonestoval určitě by jsi štěstím nezářila že?

cukrenka
29. 5. 2015 • 17:55

AHOJ VRAŽDO. jÁ BYCH ODTUD ŠLA, UŽ SE ÚPLNĚ DUSÍM., KDYBYCH NEMĚLA JEN NÍZKÝ INVALIDNÍ DŮCHOD, TAK MNĚ HO VZAL EXEKUTIOR NA PŘÍKAZ TOHO GRÁZLA...VŠAK VÍŠ KOHO. . TADY VLÁDNOU PENÍZE ,AŽ TO NENÍ HEZKÉ A DEMOKRACIE JE V NEDOHLEDNU.

govana
29. 5. 2015 • 06:20

Karel je nemocný a Ivance bylo doporučeno ať nedělá aby ji pak národ nevyčítal že nebyla doma,nevěřím ji ani slovo. No nedělá to se u Ivanky říci nedá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.