Odborník poslal vzkaz krásce z Bertramky: Až si tohle Ivana Gottová přečte, jděte jí raději z cesty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Odborník poslal vzkaz krásce z Bertramky: Až si tohle Ivana Gottová přečte, jděte jí raději z cesty!

Ivana Gottová
Ivana Gottová (Foto youtube, ara)

Je novou manažerkou svého manžela, ale neovládá němčinu! Klíčový jazyk by se měla Ivana Gottová (39) kvůli komunikaci s německým managementem Karla Gotta (75) naučit. Doporučuje jí to personalista, kterého oslovil deník Aha! Podle něj by Gottová také měla být více komunikativní.

„Na domácí scéně je zcela jistě zběhlá, pohybuje se v ní a požadavky svého muže dokáže vyřešit! Musí ale dobře vystupovat a komunikovat! Je potřeba mít kouzlo osobnosti, pokud chce jednat s klienty,“ řekl deníku Aha! personalista Tomáš Šubrt. Poukázal tak na fakt, že Ivana působí zakřiknutě.„Manažerka pana Gotta, který má klienty i v zahraničí, by měla ovládat světový jazyk dané země nebo určitého regionu. V Gottově případě jde o němčinu. A pokud tento jazyk neovládá, jak tvrdíte, zcela jistě jde o komplikaci,“ uvedl personalista Šubrt. „Buď  by se měla jazyk doučit, anebo přibrat do týmu někoho, kdo ho ovládá,“ dodal.

Jak už informovalo včerejší Aha!, Ivana Gottová mluví anglicky, ale nikoli německy. Přitom v Rakousku, Švýcarsku a Německu je její manžel stále velmi populární a má tam mnoho kšeftů. Jako nová manažerka (které pomáhá její kamarádka Lída Sekaninová) tak se zahraničním managementem svého muže nekomunikuje a vše si řeší Karel sám. Přitom by ho mohla (a měla) ušetřit neustálého telefonování a vyřizování...Přečtěte si
lalia
29. 4. 2015 • 15:44

nevím ,proč to ta Ivana dělá ? proč se cpe do šoubyznysu za každou cenu ? Je jí to zapotřebí.Ta by ze sebe mohla udělat opečovávanou paní Hvězdy první velikosti,nic nedělat,jen si užívat,když tak nějaké koníčky a hledět si rodiny.nechápu.

malenabald
26. 4. 2015 • 09:19

holt, každá země má svůj světový jazyk

malenabald
26. 4. 2015 • 09:19

co to ten odborník napsal? - světový jazyk dané země?

mord
22. 4. 2015 • 15:00

Mazej ke svému kbelíku intosko z Aha a nemudruj

mekanik
22. 4. 2015 • 12:30

ar-spálit nebo zchladit žáhu?úsměvné

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.