Nadáváte na Vojtka, že ostudně opustil manželku před porodem? Tak raději dál nečtěte, mohli byste dostat infarkt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Nadáváte na Vojtka, že ostudně opustil manželku před porodem? Tak raději dál nečtěte, mohli byste dostat infarkt!

Ještě před pár dny ze sebe dělal milujícího manžela a otce. Realita je však jiná...
Ještě před pár dny ze sebe dělal milujícího manžela a otce. Realita je však jiná... (Foto: Aha! - Pavel Machan, koláž Ahaonline.cz)

Když se objevila zpráva, že herec Roman Vojtek (42) jde ve stopách své postavy ze seriálu Ulice, kterou bavilo dělat děti, ale nebavilo být s jejich maminkami, rozhořela se na internetu emotivní debata, kdy drtivá většina divaček svého idola zatratila a navždy nad ním zlomila hůl. Pokud mezi ně patříte, nečtěte dál, protože následující řádky by vás zase mohli pěkně nadzvednout. Nicméně i Vojtek sám si uvědomuje, že ho většina lidí bude mít za hajzla.

Pokud by měl Roman Vojtek dostatek kuráže a přečetl si, co o něm píší rozlícené čtenářky v diskuzích ke zprávě, že tři týdny před narozením druhého potomka opustil svou krásnou manželku Terezu (34), asi by mu spadl hřebínek. Jako správný hrdina nezapomněl nic netušící těhotné ženě vmést do tváře, že ji přestal milovat. "To, co se stalo, nebylo plánované. Nečekal jsem rozhodně na vhodný okamžik, který tedy ani nenastal. Nebo že bych čekal na to, že by dítě bylo natolik vyvinuté, že bych ho mohl ohrozit," vysvětluje poněkud zmateně herec v Blesku. Jenže tím přehlídka "myšlenkových perel" Vojtka teprve začíná! "Naprosto rozumím své ženě, jak se cítí," tvrdí provinilec.


Když pomineme, že ještě před pár dny v rozhovoru nestydatě tvrdil, jak svou ženu miluje a hezky se o ni i o malou stará, nezbývá než popřemýšlet, zda na komentářích rozhořčených žen o podivném charakteru herce něco nebude. Zvlášť ve chvíli, kdy sám přiznává, že druhé dítě byl jeho nápad."Manželce Tereze se totiž do dalšího potomka příliš nechtělo. Po osmi měsících, podle logiky Vojtka nešlo už dále zadržovat emoce, které chudák dlouhodobě pociťoval. "Byla to vteřina, kdy mi to projelo hlavou. Že nejsem šťastný a hledám něco jiného, než jsem si myslel, že mám," popisuje. Není třeba mít doktorát z psychologie, aby si člověk udělal obrázek o emoční vyzrálosti herce. Kdyby mu bylo o dvacet let méně, tak by mu to člověk i zbaštil, ale takhle...
Prý nikdo v rodině netušil, co opravdu cítí. "Byl to šok, nedával jsem totiž žádné indicie, že bych byl vnitřně nešťastný, ale už delší dobu jsem se trápil," lituje se smutně Vojtek, který prý doufal, že až dostaví dům a narodí se druhé dítě, vše se změní. Jaký zmatek má tento umělec v hlavě, dokazují i následující slova: "Nechtěl jsem do toho Terezu zatahovat, opravdu jsem si to chtěl vyřešit sám." Jenže to, co se fatálně týká i druhých, to prostě člověk sám vyřešit nemůže už z podstaty věci. Že by chorobné sobectví?

Manželka herce ihned po nepochopitelném incidentu odešla ke své sestře-dvojčeti. Nyní je v péči psychiatrů a dokonce užívá antidepresiva, což je pro nenarozené dítě nebezpečné. Když se od Vojtka nechala přemluvit do dalšího těhotenství, jistě netušila, jakou životní "lahůdku" pro ni evidentně nevyzrálý manžel připravuje. Snad se pro Terezu vše časem v dobré obrátí. A náš nebohý a utrápený Roman? Ten moc dobře ví, jak si vede. "Opustit manželku v osmém měsíci těhotenství je taková síla, že můžu říkat cokoliv a stejně budu za hajzla," říká v rozhovoru a nezbývá, než mu dát za pravdu.Přečtěte si
illis
7. 3. 2015 • 14:31

news No gramatika Ti moc nejde.Také Ti ušlo, že to byl právě Roman Vojtek, kdo svoji ženu přemlouval ke druhému dítěti. A o tom, že by byl Vojtek frajer, tak o tom ani potom . Tereze moc fandím , Roman mne zklamal .

illis
7. 3. 2015 • 14:28

prašulka A ty si myslíš, že z těch problémů se dostane, když se bude doma zavírat a bude dokola jen přemýšlet, proč se to stalo. Tereza je žena, která přemýšlí hlavou a proto si vyšla na kávu a se sestrou obstarat, co je potřebné, tohle hodně pomáhá. A že se parádí, v tom mi ji zcela fandím, není nic hroznějšího, než neupravená žena. A ještě, je vidět, že o psychologii víš málo. Já o těchto problémech nejen díky zkoušce v oboru vím dost a proto také starosti zvládám o poznání lépe. A že jich nemám málo .

illis
7. 3. 2015 • 14:23

kraken.666 Hleď si svých hemeroidů, já jsem v pořádku . .

pelagie
6. 3. 2015 • 09:22

Jak je to doopravdy ví jen oni...třeba se domákl, že mu chtěla nasadit kukačku a bum je hotovo...

prasulka
5. 3. 2015 • 22:01

Zřejmě stále doufal,že se něco změní,bohužel,dopadlo jinak,proč,to ví jen on sám a časem snad i my.Nemyslím si,že by bájil o svém štěstí,neznáš bulvár,jak vše překroutí?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.