Gott o psychickém stavu Gombitové: Jak na tom slovenská zpěvačka opravdu je? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Gott o psychickém stavu Gombitové: Jak na tom slovenská zpěvačka opravdu je?

Podle Karla Gotta je Marika Gombitová v naprosté psychické pohodě.
Podle Karla Gotta je Marika Gombitová v naprosté psychické pohodě. (Foto: Aha! - Jiří Krušina)

Božský Karel se během svého slovenského turné konečně shledal se svou dávnou kolegyní a kamarádkou. Po dvaceti letech se protagonisté legendárního duetu Neznámý pár osobně sešli. Karel Gott (75) a Marika Gombitová (58) si měli co povídat. Zpěvačka se totiž kvůli špatnému psychickému stavu 12 let skrývala před veřejností. Teď se leccos mění...

Dala Karlovi košem
Už v minulosti se Karel Gott pokoušel s Marikou Gobitovou setkat, jenže to nebylo tak jednoduché. I když mu zpěvačka přislíbila tajnou schůzku u ní v bytě a Karel se těšil, že jí představí svou rodinu, Gombitová tenkrát na poslední chvíli odřekla. Hvězda na invalidním vozíku se totiž dlouhý čas potýkala s duševní frustrací. "Není pochyb o tom, že je fantastická zpěvačka. Navíc je i skvělá autorka. Duet Neznámý pár, který pro nás před lety složila, má světové parametry. Hned bych si s ní zase něco nového nazpíval," řekl tehdy Gott.


Gott má dobrý pocit
A nyní je svému přání blíže než kdy jindy. Marika se opět vrací, o čemž svědčí její nové webové stránky a tentokrát i dotažené setkání s Mistrem. "Strašně ráda tě zase vidím a mám hroznou radost, jak se ti pořád daří," padla Gombitová Gottovi kolem krku. Ten má ze setkání podle vyjádření pro Blesk velmi dobrý pocit. Dvojice si měla co říct a došlo i na výměnu obou interpretů ohledně možné spolupráce.
Deprese jsou minulostí
Nejhorší období má charismatická zpěvačka snad už za sebou. "Je vidět, že je na tom psychicky velmi dobře. Že má chuť do práce a do života. Viděl jsem světýlko v jejích očích. Mluvili jsme o duetu, který napsala. Uvidíme, nechci předbíhat," naznačil tajemně Karel Gott.Přečtěte si
prroud
1. 11. 2014 • 10:30

Pral bych ji tu radost a pritom aby zustala clovekem

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.