Poslední sex Mariky Gombitové (57) před autonehodou: S kým skončila v posteli? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Poslední sex Mariky Gombitové (57) před autonehodou: S kým skončila v posteli?

Marika Gombitová měla exotický románek s Milanem Drobným
Marika Gombitová měla exotický románek s Milanem Drobným

Byl to poslední milenec před autonehodou, po níž ochrnula. Slovenská Slavice Marika Gombitová měla v roce 1980 vášnivý románek s Milanem Drobným (69). Jen pár týdnů nato skončila na vozíčku.

Oba zpěváci se setkali na turné po Laosu a Vietnamu. „Nabídli nám dvoulůžkový pokoj, protože jednolůžkových bylo málo. Podívali jsme se na sebe a bylo jasné, že budeme spolu,“ vzpomíná Drobný. Prožili s Marikou několik vášnivých týdnů. „Po návratu domů jsme se už neviděli, práce nás rozdělila,“ vysvětlil zpěvák.


Když Gombitová 1. prosince bourala, byl Milan zrovna na zájezdu v Rusku. „Hned jak to šlo, jsem za Marikou jel. Primář mě upozornil, že ji nemám litovat. Napadlo mě, že by ji potěšilo, kdyby měla na pokoji piano, tak jsem to domluvil,“ vzpomíná Drobný.

Tehdy se s Marikou viděli naposledy. „Ona si pak už k sobě nikoho nepouštěla,“ uzavírá Drobný.Autor:  hoh

Přečtěte si
wfgx
17. 4. 2018 • 10:35

Mariku Gombitovou obdivuju jako skvělou zpěvačku! Marika na Slovensju a Špinarová v Česku!!! Dvě zpěvačky, které nikdy neomrzí a jejich hlasy jsou jedinečný!!! A je mi úplně jedno jestli je Marika černá, žlutá, bílá na holky nebo na kluky! Prostě je to PANÍ ZPĚVAČKA A SMEKÁM!!! Zpívá srdcem a s cite, takže při poslechu má člověk zimomriavky-husiií kůži! Mariko, jste úžasná a navíc statečná, děkuji Vám za Vaše písně!

valysdr
12. 11. 2014 • 08:25

Prečo nenapíšete pravdu. Celá trauma Gombitovej je z toho, že bola na ženy a posledný sex pred nehodou mala so svojou nemeckou priateľkou. A po nehode a prepustení z nemocnice sa skrývala pred ľuďmi a žila iba so svojou "Opatrovateľkou", ktorá ju začala tak ovládať až ju rodina musela vyhodiť. To je Marikyna trauma, jej sexuálna orientácia ale stejne ako o Dočolomanskom sa o tom nesmie písať.

janam
19. 5. 2014 • 14:39

Dajte Marike pokoj - ona nevystupovala aj kvoli tomu, ze chcela mat pokoj a sukromie - prestante sa vrtat v jej zivote. My ju chceme spat a dufam, ze pisalkovia (nie novinari, pisalkovia!) to neprekazia

atramka
19. 5. 2014 • 11:13

presne tak, otrasný názov.........

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.