Kloubková už k sobě dostala Pouvu: Jak se vám nová dvojice líbí? HLASUJTE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. října 2022

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

Kloubková už k sobě dostala Pouvu: Jak se vám nová dvojice líbí? HLASUJTE!

Kristina Kloubková a Martin Pouva
Kristina Kloubková a Martin Pouva (TV Nova)

Avizované vytvoření nové moderátorské dvojce pro hlavní zpravodajskou relaci Novy je tady. Už v sobotu se Kristina Kloubková (37) vrátí na televizní obrazovku a premiérově vedle ní usedne padesátiletý Martin Pouva.

„Výběr moderátorské dvojice intenzivně probíhal celý poslední čtvrt rok, protože jsme si uvědomovali moderátorské kvality Kristiny Kloubkové a chtěli jsme jí najít toho nejlepšího pracovního partnera. Tím se z mnoha adeptů stal jednoznačně zkušený moderátor a novinář Martin Pouva,“ vysvětlil Martin Švehlák, ředitel sekce zpravodajství skupiny Nova.

Zatímco Kristina Kloubková působí na pozici moderátorky zpravodajských relací už od roku 2009 a od června letošního roku moderovala hlavní zpravodajskou relaci společně s Reyem Korantengem, Martina Pouvu čeká zcela nová zkušenost. „Televizní noviny jsou pro mě zcela novou disciplínou, platí zde jiná pravidla. Přesunout se z několikaminutových Sportovních novin do hlavní zpravodajské relace trvající téměř čtyřicet minut je pro mě velký posun v kariéře, ke kterému ale přistupuji s velkou pokorou,“ svěřil se Martin Pouva. „Věřím, že pro Martina budu dobrým parťákem, o kterého se bude moci opřít, a že diváci s námi budou trávit večery s radostí, oba dva se na ně moc těšíme,“ dodala Kristina.

Anketa

Líbí se vám nová moderátorská dvojice?
Celkem 2227 hlasujících
Přečtěte si
naze
8. 10. 2014 • 08:49

velmi jim to sluší, přeji hodně štěstí, na ně se dívat bude.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.