Manželka Oldřicha Navrátila si s ním vytrpěla své: Čím ji donutil k slzám? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Manželka Oldřicha Navrátila si s ním vytrpěla své: Čím ji donutil k slzám?

Oldřich Navrátil první rok manželství svou milovanou Moniku pškně potrápil!
Oldřich Navrátil první rok manželství svou milovanou Moniku pškně potrápil! (kl)

Svérázný herec Oldřich Navrátil (61), který ze sebe nesundá rybářskou vestu snad ani na Štědrý den patří mezi věčně usměvavé herce, i když možná jen klame tělem kvůli množství komediálních postav, které ztvárnil. Své ale o tom určitě ví jeho paní Monika (51).

Bodrého Moravana Oldřicha Navrátila vnímají kolegové jako laskavého a přemýšlivého člověka, a také proto je režiséry vyhledávaným seriálovým i filmovým hercem. Jenže jeho manželka Monika, se kterou se oženil na podzim před dvěma lety, s ním přesto zažívala peklo. Je prý totiž náramný sprosťák a neustále řve a nadává. Alespoň to na svého muže napráskala v pořadu TV Barrandov Sejdeme se na Cibulce. "První rok jsem proplakala, je totiž příšerně vulgární," postěžovala si. Naštěstí si už zvykla.

Přečtěte si
defakto
6. 10. 2014 • 15:47

...... Navrátil je starý nechutný židák a jeho žena je hlupana !

pelagie
6. 10. 2014 • 08:37

je ráda, že je pod čepcem a ještě si na něho bude stěžovat, já bych osobně do vztahu se šmajdavým Navrátilem nešla, je mi protivný už jenom od pohledu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.