Oldřich Navrátil (61) nic nezastírá: O hrabivosti herců! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Oldřich Navrátil (61) nic nezastírá: O hrabivosti herců!

Oldřich Navrátil bere seriály jako dobré živobytí.
Oldřich Navrátil bere seriály jako dobré živobytí. (hermina.cz)

Patří mezi výraznější herce, jejichž účast ve filmu nebo seriálu diváka spíše potěší a slibuje kvalitnější podívanou. Oldřich Navrátil se aktuálně objeví v novém seriálu Vinaři na Primě. V té souvislosti prozradil, jak to vlastně se seriály herci mají, a jestli se nabídnutá role odmítá.

V novém seriálu bude mít celkem slušnou řádku herců, se kterými si natáčení určitě užije. "Nejsem nijak ješitný, ale radši hraju s excelentními kolegy, které dotahuju, než v projektu, kde jsem mezi slepými jednooký král. Peníze jsou fajn, ale potěšení vždycky nepřináší," říká herec v rozhovoru pro iDnes.cz. "Seriál je dobré živobytí, to je všechno, co bych k tomu mohl říct," tvrdí.


Jestli jste se někdy setkali s herci, kteří tvrdí, že by v seriálu nehráli, tvrdí Oldřich Navrátil opak a sám si na hvězdu nehraje. "Ne, nikdy jsem nic neodmítl. Je málo herců, kteří něco odmítnou. Jistě, jsou i intelektuálové, kteří tvrdí, že by něco nevzali, ale pak přijde nabídka z nějaké srágory a hned po ní hupsnou a už to jde. Moc na odmítání rolí nevěřte. Každý si promítne peníze a rozhodování je pak jasné," říká oblíbený herec. 

Přečtěte si
beladona
23. 8. 2014 • 13:36

Perincip práce na dnešních soap operách je úplně jiný, Zlato Adampovská. Před natáčením rozdají text a někteří to jen odříkají a letí pryč.Co je to za kecy, madame?! " Zatímco mnoho herců tvrdí, že práci v nekonečném seriálu přijali jenom kvůli penězům a nepřímo tak kritizují svého chlebodárce, Zlata Adamovská bere takové natáčení jako přirozenou součást herecké kariéry. „Dřív se dělaly seriály úplně stejně, jistě, bylo na ně víc času, ledacos se mohlo udělat líp, ale princip práce je dodnes stejný,“ vysvětluje oblíbená herečka na stránkách "iDnes.cz.

beladona
23. 8. 2014 • 13:32

No on aspoň říká pravdu, ale co řekla na adresu svých seriálových rolí nedávno Adamovská , z toho se mi zvedl žaludek.Ta ženská vedle Štěpánka naprosto ztrácí soudnost a kontakt s realitou. Když byla s Jonem, kterého považuju za 1000 násobně chtřejšího, než kňourajícího Petra Štěpánka, tak to byla ženská, co stála oběma nohama na zemi.Zato teď je z ní hrabivá blbka bez skrupulí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.