Problémy se spolupracovníky a směšná sledovanost: Veronika Žilková (52) přišla o výnosnou práci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Problémy se spolupracovníky a směšná sledovanost: Veronika Žilková (52) přišla o výnosnou práci!

O Veroniku Žilkovou nebyl zájem, tak přišla o práci!
O Veroniku Žilkovou nebyl zájem, tak přišla o práci! (Foto: Aha! - Zbyněk Pecák)

Smutná zpráva pro všechny příznivce papulaté herečky ze Suchdola přišla ve chvíli, kdy se TV barrandov rozhodlo ukončit natáčení mohutně propagovaného pořadu Co mi nedá spát. Moderátorka a dramaturg v jedné osobě svou popularitou talk-show neutáhla, nezaujala diváky ani hosty. Problémů však bylo víc!

Nejen že noční show nesledovalo víc než 50 tisíc a stopadesátá repríza Včelích medvídků tak strčí Žilkovou hravě do kapsy, ale po zhlédnutí prvních dílů se účasti bránili i hosté. "Bylo to zklamání. Po pár dílech se vyčerpali hosté. V posledních týdnech se museli lidé k účasti doslova přemlouvat," potvrdil zdroj deníku Blesk neochotu známých tváří k rozhovorům s drobnou moderátorkou.


Sledovanost je jedna věc, jenže na place se ukázala další komplikace. Byla jí povaha samotné herečky, která komandovala celý štáb a spolupráce se tak pro řadu spolupracovníků stávala nesnesitelnou. "Veronika se chovala jako generál," řekl informátor z televize. Že by dopad manželova působení v dosud nejlepší herecké roli ministra obrany?
Každopádně výsledkem všeho je nepěkný vyhazov a další ránu pro ambiciózní herečku, která by se ráda prosadila i v politice. "Výroba pořadu Co mi nedá spát s Veronikou Žilkovou byla ukončena," prohlásila mluvčí televize Kateřina Kotalová a vy se s ní na obrazovkách můžete rozloučit ve čtvrtek 9. října.

Přečtěte si
beladona
3. 10. 2014 • 01:34

naštěstí ty 2 neumí anglicky žbleptnout, jinak by prudérní amíci zírali, co za sajrajt je schopná Žilková vypustit z úst. (/ a ta mladá taky/

beladona
2. 10. 2014 • 22:20

Žilková uvádí , že celoživotně drží hladovou dietu kvůli chlapům, aby jí neutekli za štíhlejší, třeba i Stropnický. Nebyla ona 3-4 x vdaná? Hlavně, že v tom má holka jasno.

beladona
2. 10. 2014 • 22:10

bb88 Bohdalová je fakt óbr herečka, tu nech na pokoji! Se zbytkem souhlas, kape z nich blbost

beladona
2. 10. 2014 • 22:08

prasulka + Kordula

beladona
2. 10. 2014 • 16:23

prosím vás, pokud nemá Žilková napsaný scénář slovo od slova a to doslova, tak je namydlená!!! Hérečka může být dobrá, k tomu IQ nepotřebuje-. v tomhle pořadu aspoň záchvěv inteligence ano!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.