Luba Skořepová (90) v domu smutku: Urny se jí nezdály! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Luba Skořepová (90) v domu smutku: Urny se jí nezdály!

Luba Skořepová
Luba Skořepová (Foto TV Barrandov, ara)

Málokdy se vidí, že by devadesátiletý člověk byl tak vitální a nepřestal vtipkovat, ani když se octne blízko smrti. A to doslova. Jen tak z plezíru si totiž zašla do pohřební služby, aby se podívala, co mají nového.

Luba Skořepová bere závěr života s humorem a s případným přechodem na druhý břeh je smířená. Ba co víc, příliš si ho nepřipouští a je vitální, až se člověk diví. Při prohlídce sortimentu pohřební služby se se smíchem zajímala hlavně o urny a druhy květinových ozdob. "Hodlám z tohoto světa odejít až tak za třicet let, a to už bude jiná móda," vtipkovala podle webu Super.cz.


V Třeboni ale nebyla kvůli pohřebnímu servisu, ale v lázních, kam se jezdí regenerovat již posledních deset let. Nicméně při zamyšlení nad koncem života nakonec zvážněla.  "Trápit se tím nikomu nepomůže, osud nakonec stejně všichni musíme přijmout," řekla herečka a pak se s vedoucí pohřebního ústavu rozloučila: "Někdy, opravdu až někdy na shledanou!"Přečtěte si
beladona
2. 9. 2014 • 21:48

Paní Skořepová je kouzelná dáma, ale už by na jeviště neměla chodit.Paměť selhala, mi jí odpustili, ale zkazila nám dojem ze hry.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.