Kantorková a Skořepová si vjely do vlasů: Drsná hádka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Kantorková a Skořepová si vjely do vlasů: Drsná hádka!

Miriam (vlevo) a Lubu dělila bezpečná vzdálenost.
Miriam (vlevo) a Lubu dělila bezpečná vzdálenost. (Foto TV Barrandov, ara)

V hádku na život a na smrt se zvrhla zdánlivě nevinná debata Luby Skořepové (90) a Miriam Kantorkové (79). Herečky se v zákulisí natáčení talkshow Aleše Cibulky (37) tak porafaly, že před kamerami pak seděly raději hezky daleko od sebe. Ale ani to a přítomnost kamer Lubě nezabránilo, aby na svou kolegyni zaútočila.

Herečky se krátce před natáčením začaly ve společné šatně přít o existenci posmrtného života. A málem padlo natáčení. „Moc nechybělo a včerejší díl pořadu Sejdeme se na Cibulce nevznikl. Dámy si natolik neporozuměly, až to v jednu chvíli vypadalo, že spolu nevystoupí na jednom jevišti,“ prozradil deníku Aha! zdroj z natáčení.


Informaci potvrdil i moderátor. „Když jsem vešel před natáčením do šatny, krve by se ve mně nedořezal! Vypadalo to, že si obě legendy českého filmu i divadla vjedou do vlasů. Tak vášnivá byla jejich debata. Zatímco Luba tvrdila, že se převtělíme a budeme žít dál, Miriam to rezolutně odmítala. Náš život prý končí ve spalovní peci,“ smál se Cibulka. Tehdy mu ale do smíchu moc nebylo.
Napětí mezi hereckými kolegyněmi bylo znát i na obrazovce TV Barrandov. Luba před kamerami využila každou příležitost, aby si do Miriam rýpla. Tu ji označila za starou, po chvíli ji upozornila na stařecké zapomínání. A na Miriam, která je o 11 let mladší než Luba, bylo vidět, že jí to nebylo příjemné.

Takhle měla hádka proběhnout

Luba: Převtělíme se a budeme žít dál!

Miriam: Nesmysl! V peci všechno skončí!

Luba: Kdepak! Život po smrti existuje!

Miriam: Babské povídačky!Přečtěte si
evicka55
17. 4. 2014 • 07:37

Na převtělování má každý svůj názor,ale ty dvě babinky o tom nevědí nic a kecají nesmysly

evicka55
17. 4. 2014 • 07:33

Paní Kantorková je paní,kterou má jako herečku snad každý v oblibě.Skořepová nebyla nikdy herečka na úrovni a dnes je jenom jedovatá a zlá baba.

illis
16. 4. 2014 • 21:53

Miriam Kantorkovou lituji, že si musela tímto se Skořepovou projít. Ta bývá docela nesoudná a sebestředná. Paní Kantorková, hlavu vzhůru, ty její řeči Vám za to nestojí .

hejhej
16. 4. 2014 • 13:51

Luba Skořeová občas plácác nesmysly jako Fialová. Teorie o převtělování je blbost.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.