První soulož... S mrtvou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

První soulož... S mrtvou!

Fotografie
Fotografie (internal)

Výlet na kopec v Janově u Jablonce nad Nisou v únoru 1960 byl pro Anneloru Feixovou (†23) tou poslední lyžovačkou v životě. Vrah oblíbenou, společenskou, pohlednou, ale velmi počestnou dívku zezadu dvakrát střelil do hlavy, a ještě jí hlavu rozbil pažbou. Annelora se tak nemusela dožít toho, že ji pak i znásilnil.

Její kamarád Karel už jel domů a Annelora si ještě jednou vyšlápla na vrchol. Zřejmě při té cestě na ni zvrhlík zaútočil. Střelil ji, tělo odtáhl ke křoví, chvíli počkal, a když nikdo na střelbu nereagoval, zatáhl ji ještě dál a znásilnil. Pak ji zaházel chvojím a zmizel.

Svědci vypověděli, že se už pár dní kolem kopce motá zvláštní člověk. Asi pětadvacet, vysoký a štíhlý, v krátkém kožichu, zcela nesportovním. A divně si lidi prohlíží. A svědci také řekli, že muž chodil jednou zkratkou, kterou používají jen místní. Policisté i v těžkém terénu odvedli skvělou práci a z místa činu vyčetli hodně užitečných stop.

Z výslechů stovky svědků a obyvatel z okolí byl vytipován Ivan Drábek (18) z Bedřichova. A ani dobré alibi mu nestačilo. Navíc vyšlo najevo, že se na čin, motivovaný neúspěchy u dívek, už měsíce připravoval. Také vypověděl, že souložení s mrtvou ho velice uspokojovalo.

Přečtěte si
lipno
21. 1. 2013 • 11:33

Holka s ním jela pozdě, protože se dívek bál. Jela za soumraku před ním, on ji postřelil, ona spadla a křičela on ji jako zachraňoval a přitom ji zblízka zastřelil. Potom ji pokousal a původně ho jako pachatele vyloučili, později zjistili podle slin, jaké měl v ústech plomby.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.