Záhadná smrt Ivanky (†15): Kalhoty měla roztrhané v rozkroku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Záhadná smrt Ivanky (†15): Kalhoty měla roztrhané v rozkroku!

Fotografie
Fotografie (internal)

Manželský pár se dvěma dcerkami (†15 a 4) si v roce 1965 vyrazil na výlet do Beskyd. Utábořili se u pionýrského tábora, hráli si a opalovali se. Počasí se ale zkazilo a rodina usoudila, že je nejvyšší čas jet domů. Starší dcera Ivana se šla k potůčku umýt. Za deset minut ji šel otec hledat… Ležela v trávě, chroptila, měla poraněný krk, krvácela z nosu.

Otec se marně snažil dceru oživit, při převozu do nemocnice zemřela. Kalhoty Ivany byly na vnitřní straně stehna roztrženy, znásilněna ale nebyla. Ukázalo se, že otec rodiny nebyl zrovna něžný muž. Ženu i dceru fyzicky trestal, nedávno manželku dokonce škrtil. Policejní pes, který místo tragédie očichával, se zajímal o stromek, který byl nedaleko. Ulámané větvičky značily, že se u stromu nebo na stromě něco dělo.

Detektivové netrpělivě čekali na výsledky všech expertiz a zkoušek. Pravda zanedlouho vyplula na povrch. Soudní lékař uvedl, že děvče nikdo nezabil. Spadla ze stromu tak nešťastně, že si vážně poranila hrtan a krční svaly a dokázala se jen doplazit k cestičce. Ani rychlá otcova pomoc jí život zachránit nemohla.

Znáte okolnosti tohoto případu? Napište na aha@ahaonline.cz

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.