Ukájel se na nemluvněti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Ukájel se na nemluvněti!

Holčičku znasilnil hodný strýček...
Holčičku znasilnil hodný strýček... (Profimedia.cz)

Šokovaná maminka Ludmila V. (25) přiběhla 27. září 1961 na dětskou kliniku s jen měsíčním dcerkou a neméně šokovaným lékařům ukazovala zranění, která u holčičky našla. Měla potrhaná rodidla, kolem ranek byly modřiny. Ty měla i v obličeji. Šlo o zatím nejmladší oběť sexuálního zneužití, jakou policisti i lékaři viděli.

Maminka dávala děťátko občas hlídat Mirkovi H. (29), kamarádovi svého manžela. Onen muž, sám ženatý otec tříletého děvčete, se k dětem vždy choval hezky a bezproblémově. Jenže rodiče netušili, že je to ve skutečnosti pedofil a násilník! Rád a hodně pil, pral se a tři roky seděl za zneužití dívky (14).

Maminka na policii vypověděla, že toho večera, když nemluvně hlídal, se dlouho nevracel, tak ho šli s manželem hledat. Byl ve svém bytě i s miminkem, které si rodiče odnesli domů. Až tam, když ho svlékli, zjistili, že má mezi nožičkami krev a zranění, hned běželi do nemocnice.

Policie si okamžitě po oznámení pro pedofila došla a ten se také přiznal. Byl prý opilý a když holčička plakala, chtěl ji přebalit. Pohled na nahé tělíčko ho ale prý vzrušil tak, že se neovládl a začal holčičku hladit. Strkal jí prsty do pochvy a zároveň jí líbal. Přestože k úplnému ukojení nedošlo, stačil děvčátko notně zranit. Šel sedět na osm let.

Znáte okolnosti tohoto případu? Napište na aha@ahaonline.cz

Přečtěte si
Gabriela Šujanová
3. 3. 2024 • 12:04

Jak mohl jít sedět jen na 8let????

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.