Setkání s tajemnem: Boží kámen dodá sílu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Setkání s tajemnem: Boží kámen dodá sílu!

Fotografie
Fotografie (internal)

Jedna z nejsilnějších přírodních svatyní v Česku, tak je označeno místo zvané Boží kámen (někdy také Boží kameny) nedaleko Strakonic. Lidé, kteří jsou schopni cítit vyvěrající energii, ji popisují jako mimořádně příjemnou a uklidňující.

Kámen s největším proudem energie je od ostatních k poznání snadno. Je nejvíc ošlapaný. Velká plochá žula má uprostřed prohlubeň, do níž se dá pohodlně usadit i ulehnout.

Když si na kámen stoupnete a čekáte zázraky, které okamžitě obrátí život k lepšímu a všechny problémy zmizí jako mávnutím kouzelným proutkem, zřejmě budete zklamáni.

Přijdete-li ale »dobít baterky« a načerpat sílu na řešení rodinných, pracovních a jiných trablů, dostane se jí vám tolik, kolik potřebujete. Léčivou sílu nečekejte, díky energii Božího kamene však můžete změnit celý život, a zbavit se dokonce zdravotních problémů, za nimiž stojí stres a shon.  

Jak kámen najít?

Leží zhruba 10 km západně od Strakonic. Dostaneme se tam ze silnice mezi Kraselovem a Tažovicemi, ze které doprava odbočuje polní cesta k samotám Dřetiny. Ke kamenům vede naučná stezka, i když je mimo hlavní turistické trasy. Místo je označeno šipkami.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.