Šance pro kutily a zahrádkáře: Nákup můžete mít ZADARMO! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Šance pro kutily a zahrádkáře: Nákup můžete mít ZADARMO!

Fotografie
Fotografie (internal)

Kutilové a zahrádkáři, zbystřete! Už v pondělí 2. ledna 2012 odstartuje ve všech 55 prodejních centrech společnosti Mountfield nová prodejní akce »1 z 5 má vše ZADARMO«. Ta nahradí populární Kolo štěstí.

„Šance, že zboží bude mít zákazník zadarmo, je letos dvacetinásobně vyšší, než tomu bylo v minulosti u Kola štěstí,“ komentuje ředitel firmy Ivan Drbohlav.

Jak to bude fungovat? Zákazník do speciálního bubnu vhodí pětici míčků, čtyři bílé a jeden červený. Míčky se v zařízení roztočí a zákazník se snaží vlastní šikovností pomocí páky chytit právě červený míček jako první. Pokud se mu to podaří, odnáší si celý nákup zadarmo.

„Kdo nebude chtít zkoušet štěstí na speciálním losovacím přístroji, získá automaticky 18% slevu na veškeré zboží,“ doplnil Drbohlav. Navíc každý druhý den jeden zákazník vyhraje vůz značky Ford SMax v ceně přes 1 milion korun.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.