Muž 8 let upozorňoval na týrání vnučky: Obžalovali ho | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Muž 8 let upozorňoval na týrání vnučky: Obžalovali ho

Obžalovali ho kvůli  ohrožení výchovy!
Obžalovali ho kvůli ohrožení výchovy!  (Foto Aha! - Hynek Zdeněk)

Osm let úřady upozorňuje, že jeho vlastní dcera (34) týrá vnučku (10). Miroslav H. (58) to doložil zvukovými záznamy. Týrání potvrdila i učitelka školačky. Městský soud v Brně přesto stíhá dědu.

„Mamka byla večer v práci a já pověsila prádlo. Na druhý den mě za vlasy strhla na zem a křičela, že jsem to pověsila špatně. Bouchla mě sušákem, někdy mne kope do břicha,“ svěřila se dívka spolužačce. Učitelka ve škole následně u ní našla několik modřin a dalších asi 20 ranek různého stáří, tak nahlásila případ na sociálku. Dívka pak na čas skončila v krizovém centru. Už dříve na týrání dívky upozornil její děda. U soudu předložil i několik zvukových záznamů pořízených v bytě dcery. Je slyšet bití a vulgární nadávky dívce. „Když jsem záznamy pustil soudní psycholožce, řekla, že slyší až gestapácké chování,“ upozornil Miroslav u soudu. Rozsudek nepadl, čeká se na vyhotovení posudku na obžalovaného.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.