Nožem zaútočil na těhotnou družku: Bil ji a kopal... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Nožem zaútočil na těhotnou družku: Bil ji a kopal...

Petr L. po útoku nožem na těhotnou družku skočil z okna a skončil na vozíku.
Petr L. po útoku nožem na těhotnou družku skočil z okna a skončil na vozíku. (Foto Aha! – Karel Janeček)

V pokročilém stadiu těhotenství byla bývalá družka narkomana a násilníka Petra L. (32) z Ostravy, když se ji pokusil ubít pěstmi. Také do ní kopal a nakonec ji dvakrát bodl do hrudníku. To vše kvůli údajné nevěře.

Obličej Marii (26) rozbíjel pěstmi, zkopal ji a nožem 23 centimetrů dlouhým jí zasadil dvě rány do prsou. Když žena začala krvácet, dostal velký strach. Ale ne o ni, ani o nenarozené dítě. Měl hrůzu z toho, že ho zase zavřou do kriminálu...

„Seděl jsem už dvakrát, bál jsem se vysokého trestu, tak jsem skočil z bytu ze čtvrtého patra. Jsem doteď na vozíku. Ano, byl jsem žárlivý, ale ani jsem se jí nedotkl. Sama se bodla a zranila. Chtěla to na mě hodit. Bál jsem se jít do basy, tak jsem skočil,“ hájil se včera u krajského soudu. Žalobce Vít Legerský mu navrhoval desetiletý trest. Jednání dále pokračuje výslechy svědků i znalců.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.