Čestmír Mázl v Ordinaci: Lži a nevěra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Čestmír Mázl v Ordinaci: Lži a nevěra!

V novém dílu Ordinace, který bude na Voyo k dispozici od tohoto čtvrtka, prožijí diváci se dvěma ústředními hrdiny situaci, kdy oba cítí, že jsou ve vztahu jaksi navíc.
V novém dílu Ordinace, který bude na Voyo k dispozici od tohoto čtvrtka, prožijí diváci se dvěma ústředními hrdiny situaci, kdy oba cítí, že jsou ve vztahu jaksi navíc. (TV Nova)

V novém dílu Ordinace, který bude na Voyo k dispozici od tohoto čtvrtka, prožijí diváci se dvěma ústředními hrdiny situaci, kdy oba cítí, že jsou ve vztahu jaksi navíc. Prvním je Petr Rychlý jako Čestmír Mázl, druhou Marika Šoposká jako Bibi. Co se jim přihodí? 

Topodezření měl Čestmír už nějakou dobu: Alena (Michaela Badinková) už zase není pouze jeho ženou, i když se tak vehementně tváří. Opět totiž navázala poměr s medikem Ondrou (Jiří Böhm), s nímž se tajně schází za Čestmírovými zády. „Už to vypadalo, že Čestmírův život bude opět zalitý sluncem, jenže stojí před dalším dilematem. Ačkoli se mu daří v práci, o osobním životě to neplatí.

Svou ženu podezříval už nějakou dobu a nyní, kdy Alenu přistihl s Ondrou, jak si jedou užít na tajné místo, se mu domněnky bohužel potvrdily,” říká Petr Rychlý. A pokračuje: „Jako Petr to Čestmírovi ani trochu nezávidím. Jeho psychika je stále křehká, každý den je pro něj velikou výzvou, kdy potřebuje přirozenou oporu svých blízkých. V tomto případě ani tak nejde o samotnou nevěru jako spíše o to, že mu Alena lže. Přirozeně to cítí jako velikou zradu. Na druhou stranu už dobře ví, že se jeho manželství nikdy nevrátí do starých, romantických kolejí. A vrátí se ještě vůbec někam?”

Ani Bibi neprožívá šťastné chvíle, ačkoli v ně po návratu ze zahraničí doufala. Minule ji nepříjemně překvapil polibek manžela Patrika (Patrik Děrgel) s Johankou (Sabina Rojková) a investovala emoce do toho, aby svému muži odpustila. Věřila mu, když jí vylíčil, že se nejedná o lásku, nýbrž pouze o momentální pomatení, ale bohužel hned další den se dozví, že Patrik nemluví pravdu. Nechtěně totiž vyslechne rozhovor, v němž se Johanka svěří Běle (Zlata Adamovská), že se do Patrika zamilovala a úplně stejně je na tom i on.

Seriálovou situaci hodnotí Marika Šoposká, představitelka Bibi, následovně: „Bibi trochu naivně věřila Patrikovi, že mezi ním a Johankou nic není. Ale potom, co vyslechla rozhovor mezi Bělou a Johankou, si to samozřejmě nenechá líbit a znovu konfrontuje Patrika, aby jí řekl, co se opravdu děje. Myslím, že Ordinace už dávno není jen růžová a pohádková, ale ukazuje divákům situace, které se můžou stát kdykoli komukoli z nás.”

Nový díl Ordinace nedá spát divákům ani dalšími příběhy. Filip (Adam Vojtek) se vrací v pořádku domů. Iveta (Kateřina Brožová) žádá po Mázlovi, aby provedl gynekologický zákrok. Zkušený lékař však tuší, že tady něco nehraje. A záchranářka Zita (Jana Holcová), potažmo celá nemocnice, čelí agresivním komentářům k případu, kdy zachránila ukrajinskou dělnici, zatímco česká zemřela. 

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každý čtvrtek:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.