Bosá zmizela z domova. Zoufalá maminka: Adélko, vrať se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Bosá zmizela z domova. Zoufalá maminka: Adélko, vrať se!

Lenka chce mít dceru opět doma
Lenka chce mít dceru opět doma (Foto Aha! – Ondřej Krotil)

Zoufalá máma pátrá už několik měsíců po dceři Adélce (16). Bojí se, že se stala obětí sexuálního zneužívání. Dívka utekla loni v říjnu za svou starší láskou Jakubem (37)...

Všechno podle nešťastné matky Lenky Mlejnkové (41) začalo, když si dcera našla práci v pizzerii v Turnově. „Adélka byla vždycky hodné dítě, ale od té doby, co si našla tu brigádu, tak to s ní šlo z kopce,“ vzpomíná Lenka. Dcera tam prý zůstávala dlouho do noci, popíjela a kouřila marihuanu. V tom ji měl podporovat její přítel Jakub. Když matka chtěla jejím nočním výletům udělat rázný konec, slečna utekla z domu v noci oknem. Na sobě neměla ani boty. Od té doby je nezvěstná. „Ze všeho nejvíc se bojím, že je Adélka obětí sexuálního násilí. Hrozně ráda bych ji chtěla mít zpátky doma,“ vzlyká Lenka.

Takto vypadala před útěkem. Nyní by měla mít kratší světlé vlasy.

Naposledy se dívka ozvala své sestře Kristýně loni před Vánocemi. Do telefonu prohlásila: „Jsem v teple a doma.“ Odmítla ale sdělit, kde se její nový domov nachází. Pro rodinu je to jistá naděje a úleva, že žije. Zůstávají ale pochybnosti a obavy, zda volala z vlastní vůle, nebo ji k telefonátu někdo přiměl, aby po ní dál nepátrali. Od té doby o ní nemají zprávu. „Adélko, vrať se. Čekám na tebe, všechno je odpuštěno,“ vzkazuje máma.

Volejte policii

Po mladistvé Adéle Mlejnkové, která utekla 16. 10. 2022 ze svého bydliště v okrese Semily, pátrá i policie. Pohybovat by se mohla v Turnově kolem vlakového nádraží a v přilehlých ulicích. Informace o ní přijme kterákoli policejní služebna nebo linka 158.

Pište do redakce

Informace o Adéle můžete zaslat také do redakce deníku Aha! na e-mail aha@aha.cz.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.