Vstupte do světa profi fotografií s výjimečným smartphonem vivo X90 Pro | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Vstupte do světa profi fotografií s výjimečným smartphonem vivo X90 Pro

 (vivo Tech GmbH)

Významné okamžiky našich životů, vtipné momentky všedních dní i nákupní seznam – fotoaparát smartphonu jednoduše zachytí cokoliv, co je pro nás v danou chvíli důležité. S opravdu výjimečným  fotomobilem můžete pořídit snímky, které se mohou rovnat práci skutečných profesionálů. A nezastaví vás ani nedostatek světla.

Smartphone vivo X90 Pro je doslova splněným snem všech bláznů do focení a nahrávání videí. Zadní straně tohoto elegantního telefonu kraluje velké oko, skrývající trojici fotoaparátů s vysokým rozlišením a další doplňkové senzory pro co nejvyšší kvalitu každého záběru. Celou sadu chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass. Oproti minulé generaci má nový fotomobil vivo X90 Pro vyšší citlivost na světlo, dokonalejší stabilizaci obrazu a širokou škálu možností nastavení fotoaparátu i doplňkových funkcí pro zajištění těch nejlepších fotek i videí.

Můžete dát tedy rovnou sbohem nekvalitním a rozmazaným fotkám, které akorát zabírají místo v telefonu. S tímhle smartphonem dokážete v každé minutě dne zachytit i ten nejrychlejší pohyb a doslova jej zmrazit na fotce. Speciální čip vivo V2, dokáže s pomocí umělé inteligence pořizovat dechberoucí záběry i ve velice špatných světelných podmínkách. Klidně si tedy na příští úplněk naplánujte focení romantických portrétů nebo hvězdné oblohy, vivo X90 Pro vám zajistí dokonalé snímky hodné obdivu.

Pozadu ale nezůstanete ani v případě, že chcete natáčet videa třeba z večerní oslavy. Díky speciálnímu nočnímu režimu pro nahrávání videa v rozlišení až 4K máte jistotu, že každá vteřina na videu bude zachycena v jasných a živých barvách, takže vaše vzpomínky rozhodně jen tak nevyblednou.

Zábava, která nikdy nekončí

Život ale není jenom o hledání ideálního záběru. Pokud od svého smartphonu očekáváte také mimořádně velký výkon nebo si rádi odpočinete u nějaké hry, bude vivo X90 Pro ideální volbou. Je totiž vybaven dvěma procesory pro maximální výkon a vylepšeným systémem chlazení, takže si hravě poradí i s nejnáročnějšími mobilními hrami.

Se svými telefony trávíme většinu dne, ale rozhodně nechceme, aby nás po delším koukání do displeje začaly bolet oči nebo hlava. Z toho důvodu je displej smartphonu vivo X90 Pro vyladěn tak, aby redukoval produkci škodlivého modrého světla a blikání obrazovky, což jsou hlavní faktory pro pohodlí očí i při delším používání. Tento 6,78palcový displej navíc dokáže neskutečně věrně reprodukovat barvy a vy si tak můžete užít veškerý multimediální obsah stejně věrně, jako byste jej viděli naživo před sebou.

Smartphone vivo X90 Pro také zcela posouvá hranice v rychlosti nabíjení. Díky rychlému režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani tzv. vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut.

Atraktivní cena a sluchátka jako dárek

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. V rámci startovací nabídky, která trvá od 22. 2. do 2. 3., obdrží každý nakupující jako dárek sluchátka TWS 2 ANS v hodnotě 2 999 Kč potlačující okolní hluk.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.