Špička mezi fotomobily: vivo X90 Pro pořídí dokonalý záběr, kdykoli si vzpomenete | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Špička mezi fotomobily: vivo X90 Pro pořídí dokonalý záběr, kdykoli si vzpomenete

 (vivo Tech GmbH)

Mějte svého osobního fotografa a kameramana neustále po ruce. Nová vlajková loď společnosti vivo – smartphone vivo X90 Pro – je splněným snem každého milovníka fotografií, který touží po dokonalých záběrech pořízených ve dne i v noci.

Kvalita smartphonů zaměřených na fotografie už se dávno nepoměřuje pouze počtem megapixelů či dalšími technickými parametry, kterým rozumí spíše odborná veřejnost. Zásadní roli dnes hraje také schopnost telefonu pořídit dokonalý snímek prakticky za každých podmínek – při ostrém jarním slunci, rychlém pohybu při sportu, nebo dokonce při velice špatných světelných podmínkách. S každou z těchto okolností si hravě poradí nejnovější smartphone vivo X90 Pro, který ve svém stylovém těle skrývá mimořádný výkon i schopnosti osobního fotografa a kameramana.

Zadní straně tohoto telefonu dominuje nově vyvinutá sada tří fotoaparátů, které jsou spolu s dalšími senzory stylově poskládané do jednoho velkého oka. Před poškrábáním je chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass. Díky výrazně vyšší citlivosti na světlo a dokonalejší stabilizaci obrazu budete mít jistotu, že žádná fotka už nikdy nebude rozmazaná nebo příliš tmavá. Smartphone je také vybaven speciálním čipem vivo V2, který pracuje s umělou inteligencí a dokáže s její pomocí pořizovat lepší záběry i ve špatných světelných podmínkách.

Všechny tyto vychytávky samozřejmě fungují i při pořizování videa. Smartphone vivo X90 Pro má dokonce speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, se kterým už vám neuteče jediný záběr z večerní oslavy s přáteli nebo noční procházky v přírodě.

Připraven kdykoliv a na cokoliv

Díky dvěma zabudovaným procesorům přináší vivo X90 Pro neskutečně vysoký výkon, se kterým v pohodě zvládne multitasking více aplikací, plynulé zpracování většího množství dat i nejnovější mobilní hry. Vylepšený systém chlazení a inovativní konstrukce rámu se pak postarají o optimální teplotu i ve chvíli, kdy váš telefon pojede opravdu naplno.

Jeho 6,78palcový mírně zakřivený displej je vyroben ze speciálního materiálu, který účinně redukuje modré světlo. Díky tomu máte jistotu, že vás nebudou bolet oči ani po dlouhém sledování obrazovky. Displej je navíc vyladěn tak, aby všechny barvy zobrazil v jejich nejvěrnější podobě a vy jste se mohli naplno ponořit do veškerého multimediálního či herního obsahu.

Rychlý systém nabíjení je splněným přáním všech zaneprázdněných uživatelů. V rychlém režimu se dostanete na 50 % kapacity baterie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut.

Více informací naleznete na www.vivo.com  nebo na IG vivo_czech. Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.