Se smartphonem vivo X90 Pro máte profesionálního fotografa neustále po ruce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Se smartphonem vivo X90 Pro máte profesionálního fotografa neustále po ruce

 (vivo Tech GmbH)

Fotoaparát smartphonu pomocí jediného ťuknutí na displej zachytí cokoliv, co je pro nás v danou chvíli důležité. S opravdu výjimečným fotomobilem ale můžete pořídit také umělecké snímky nebo zachytit mimořádné okamžiky tak, jak by to dokázal jen skutečný profesionál. A nezastaví vás ani nedostatek světla.

Ať už rozjíždíte kariéru influencera, jste zapálení fanoušci do focení a nahrávání videí nebo jednoduše milujete nejnovější techniku a vychytávky, rozhodně nesmíte přehlédnout nový smartphone vivo X90 Pro. Tento elegantní chytrý telefon s duší profesionálního fotografa se postará o dokonalé záběry ve dne i v noci. Jeho zadní straně kraluje velké oko, skrývající trojici fotoaparátů s vysokým rozlišením a další doplňkové senzory pro co nejvyšší kvalitu každého záběru. Oproti minulé generaci má nový vivo X90 Pro vyšší citlivost na světlo, dokonalejší stabilizaci obrazu a širokou škálu možností nastavení fotoaparátu i doplňkových funkcí pro zajištění těch nejlepších fotek i videí.

Dejte rovnou sbohem nekvalitním a rozmazaným fotkám, které akorát zabírají místo v telefonu. S tímhle smartphonem dokážete v každé minutě dne zachytit i ten nejrychlejší pohyb a doslova jej zmrazit na fotce. Speciální čip vivo V2, dokáže s pomocí umělé inteligence pořizovat dechberoucí záběry i ve velice špatných světelných podmínkách, takže si na příští úplněk můžete naplánovat třeba focení romantických portrétů nebo hvězdné oblohy.

Pozadu ale nezůstanete ani v případě, že chcete natáčet videa pozdě večer a v noci. Díky speciálnímu nočnímu režimu pro nahrávání videa v rozlišení až 4K máte jistotu, že každá vteřina na videu bude zachycena v jasných a živých barvách, se kterými vaše vzpomínky rozhodně jen tak nevyblednou.

Zábava, která nikdy nekončí

Život ale není jenom o hledání ideálního záběru. Pokud od svého smartphonu očekáváte také zábavu a relaxaci u oblíbeného seriálu či hry, bude vivo X90 Pro ideální volbou. Je totiž vybaven dvěma procesory pro maximální výkon a vylepšeným systémem chlazení, takže si hravě poradí i s nejnáročnějšími mobilními hrami, aniž by se zahřál víc, než je zdrávo.

Při delším koukání do displeje je největším strašákem bolest hlavy nebo očí. Z toho důvodu je displej smartphonu vivo X90 Pro vyladěn tak, aby redukoval produkci škodlivého modrého světla a blikání obrazovky, což jsou hlavní faktory pro pohodlí očí i při delším používání. Tento 6,78palcový OLED displej navíc dokáže neskutečně věrně reprodukovat barvy a vy si tak můžete užít veškerý multimediální obsah tak, jako byste jej viděli naživo před sebou.

Smartphone vivo X90 Pro také zcela posouvá hranice v rychlosti nabíjení. Díky rychlému režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani tzv. vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.