Nový vivo X90 Pro: ideální smartphone pro dokonalé fotky a videa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Nový vivo X90 Pro: ideální smartphone pro dokonalé fotky a videa

 (vivo Tech GmbH)

Toužíte po perfektních fotkách a videích, které můžete vždy jasně a ostře zachytit doslova ve dne i v noci? Nejnovější fotomobil vivo X90 Pro je splněným snem každého milovníka fotografií i dokonalým společníkem pro fanoušky moderních technologií a mobilních her.

Hlavní předností vivo X90 Pro je nově vyvinutá sada tří zadních fotoaparátů, která tomuto smartphonu propůjčuje schopnosti osobního fotografa a kameramana. Fotoaparáty jsou spolu s dalšími senzory stylově poskládané do jednoho velkého oka na zadní straně telefonu a pro jistotu je chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass. Oproti předcházejícímu modelu vivo X80 Pro má výrazně vyšší citlivost na světlo a s jeho dokonalejší stabilizací obrazu pak máte jistotu, že žádná fotka už nikdy nebude rozmazaná nebo příliš tmavá. Kromě vylepšených fotoaparátů je vivo X90 Pro vybaven také speciálním čipem vivo V2, který pracuje s umělou inteligencí a s její pomocí dokáže pořizovat lepší záběry i ve velice špatných světelných podmínkách.

Všechny tyto vychytávky samozřejmě fungují i při pořizování videa. Smartphone vivo X90 Pro má dokonce speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, se kterými už vám neuteče jediný záběr z večerní oslavy s přáteli nebo noční procházky v přírodě.

Třešničkou na dortu jsou pak doplňkové funkce a další možnosti nastavení fotoaparátu tak, abyste zachytili momentky z dovolené, vykouzlili romantické záběry z procházky při měsíčku nebo vytvořili umělecké fotografie hodné obdivu.

Vždy připravený a s výjimečným výkonem

Fotografické funkce ale nejsou jedinou devizou tohoto designového telefonu. X90 Pro totiž přináší i neskutečně vysoký výkon podpořený dvěma procesory. Díky tomu v pohodě zvládnete multitasking více aplikací, plynulé zpracování většího množství dat i náročné mobilní hry. O chlazení telefonu se postará vylepšený systém chlazení a inovativní konstrukce rámu.

Díky displeji ze speciálního materiálu účinně redukujícího modré světlo si můžete být jistí, že vás nebudou bolet oči ani po dlouhém sledování videí nebo pročítání oblíbených webových stránek. Smartphone vivo X90 Pro je navíc vyladěn tak, aby jeho fotoaparát i displej zachytily a následně zobrazily všechny barvy v jejich nejvěrnější podobě a vy jste si tak mohli užít veškerý multimediální obsah stejně věrně, jako byste jej viděli naživo před sebou.

Splněné přání všech zaneprázdněných uživatelů pak představuje systém nabíjení telefonu, který funguje ve dvou režimech. V rychlém režimu se dostanete na 50 % kapacity baterie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani tzv. vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut.

Atraktivní cena a sluchátka jako dárek

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. V rámci startovací nabídky, která trvá od 22. 2. do 2. 3., obdrží každý nakupující jako dárek sluchátka TWS 2 ANS v hodnotě 2 999 Kč potlačující okolní hluk.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.