Hasiči zachraňovali dítě (3), probourali se k němu zdí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Hasiči zachraňovali dítě (3), probourali se k němu zdí!

Zásah hasičů trval asi třicet minut.
Zásah hasičů trval asi třicet minut. (Foto HZS)

Uvězněné v domě se zapnutým sporákem zůstalo dítě (3) na Opavsku. Vyděšená máma volala hasiče. Ti se přes speciální bezpečnostní dveře nedostali, tak probourali zeď!

Ženě z Bohuslavic omylem zabouchla dveře rodinného domu. Uvnitř zůstalo její malé dítě (3) a zapnutý sporák. „Přivolané jednotce hasičů se ale nedařilo otevřít bezpečnostní dveře,“ řekl hasič Jakub Kozák. Hledali tedy jinou cestu. Ta vedla oknem do garáže, kde částečně rozebrali zeď. „Jeden z hasičů se dírou šikovně protáhl do domu a odemkl dveře zevnitř,“ popsal Kozák. Nezraněné dítě skončilo mámě v náručí.

Přečtěte si
-bello-
3. 1. 2022 • 14:52

verprag
------
souhlas, jenže to by matky na mateřské musely s dětmi pracovat.Učit je motorice ruky atd.Tyhle děti neumí nic a pak jsou do školky a zdržují ty ostatní.Tyhle děti ještrě ve 3 letech nosí plíny, aby se "nestresovaly" , ale bůhví jak stresující je lejno přilepený v plíně na zadku .A matky si stěžují, že mají málo peněz, když mohutnou část mateřské spočteno jen za 3. rok života dítěte prsknou na plíny jen proto, že jsou líný a dětem se nevěnují!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.