Chladnokrevná poprava na Plzeňsku: Střelil bratra (†65) do hlavy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. ledna 2022

Svátek slaví Ilona, zítra Běla

Chladnokrevná poprava na Plzeňsku: Střelil bratra (†65) do hlavy

Místo, kde muž přišel o život.
Místo, kde muž přišel o život. (Foto Aha! – Zbyněk Schnapka)

Do poslední chvíle prosil svého bratra Zdeňka (†66), aby ho nechal žít. Ten ale muže (†65) na návsi vesnice na Plzeňsku nemilosrdně střelil do hlavy. Pak se oběsil ve stodole.

Zdeněk přišel v neděli večer k sourozenci, který má v Radějovicích dům naproti přes ulici. V dílně ho měl údajně napadnout nožem a pak i postřelit ranou z pušky. Napadený stačil vyběhnout ven na náves, život si ale nezachránil.

Prosil o soucit

Z domů vyběhli sousedé a viděli, jak Zdeněk stojí s puškou nad svým bratrem. „Ležel na zemi a říkal: Zdeňku, nedělej to. Dostal ale ránu do hlavy. Šlo o popravu,“ řekl jeden z místních. Partnerka zastřeleného měla podle sousedů na hlavě velkou bouli, zřejmě po potyčce s útočníkem.

Drama na Plzeňsku: Útočník zastřelil muže a pak se oběsil?!

Psychické problémy?

Policisté pak našli útočníka oběšeného ve stodole nedaleko místa činu. Místní si myslí, že za střelbou by mohly být psychické problémy. „Asi před půl rokem mu zemřela manželka a hodně ho to sebralo. Měl se léčit na psychiatrii,“ uvedla sousedka Pavla (70).Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.